KARA
TURLARI
GEMİ-NEHİR
TURLARI

Lütfen katılmak istediğiniz etkinlikleri seçin *

Etkinliğimiz bulunmamaktadır.
Aylık etkinlik takvimi ve organizasyonlardan haberdar olmak ister misiniz? (Size gereksiz ve rutin bildirimler göndermeyeceğiz.)

Mantra nedir ?

Mantra, Sanskritçe’den gelen bir anlama sahip. Doğu inancında tekrarlanan kelimeler ve eylemler ile oluşan titreşimlerden faydalanarak kişinin daha yüksek bir bilince ulaşmasını sağlar. Kendi nefsini kontrol etmeyi başarmak iç huzuru yakalamanın temel aşamalarından biridir. Bizler ise yıllarca uzun yollar yaparak güzel insanlarla tanıştık. Çıktığımız her seyahatte hayatlarımıza kattığımız bu eşsiz enerjiler ile kendimizi biraz daha geliştirdik. Yol boyunca edindiğimiz tecrübeler ile hayatlarımıza renk kattık. Keşfettiğimiz her kültürde, dünyaya farklı bir pencereden bakmayı ve en önemlisi bunu kendi hayatlarımıza uygulamayı öğrendik.

Dünyayı öğrenmek ve tanımak bir yana, seyahat ettikçe en çok kendimizi keşfediyoruz.

Mantra Travel Market

www.mantra.com.tr

Mantra Travel daha çok genç ve enerji dolu bireyler için uygun bütçeli ve kaliteli organizasyonlar üretir. Üniversite öğrencilerinin yanı sıra seyahat etmeye yeni başlayacak ya da henüz sınırlı coğrafyalarda bulunmuş bireyleri, sık seyahat etmeye teşvik eder. Tasarladığı özel programlar ile yol ve seyahat tecrübelerine alıştırmayı hedeflediği kitleleri, dünya kültürleriyle buluşturur.

Mantra Travel, çağın en önemli unsurlarından olan bilgiye ve deneyime en kolay seyahat ederek ulaşabileceği düşüncesini benimser. Rotaları ve programları Dünya Değişmeden ekibi ile birlikte, bütçe dostu olarak genç kitlelerin hedeflerine göre hazırlanır.

Kısacası, Dünya Değişmeden ve Mantra Travel Market daha kaliteli hizmet verebilmek adına tecrübelerini birleştirerek özel tasarım seyahat organizasyonları düzenler.