Kuzey Kore & Çin Turu

Kuzey Kore & Çin turları sizi dünyanın en gizemli ülkelerine götürüyor. Mantra Travel deneyimi ile benzersiz bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bu turumuzda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır.
Bu turumuzda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tura ait yeni tarihler açıldığında bilgi almak isterseniz lütfen info@dunyadegismeden.com adresine mail atın.

Yol Arkadaşı

Tur Bölgesi

Kuzey Kore - Çin

Zorluk Seviyesi

Kuzey Kore kapalı bir ülkedir. Dolayısıyla, ülke şartlarına ayak uydurulması gerekmektedir. En fazla yürüyüş yapılacak gün Pekin’de Yasak Şehir günü ve 3 saat kadardır.

Kıyafet Tercihleri

Rahat kıyafetler ve yürüyüşe uygun ayakkabıları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Yanımızda güneş gözlüğü, ince bir yağmurluk ve ufak bir el feneri her zaman bulunabilir.

 

Vize Bilgisi

Çin, T.C. vatandaşları için vize istemektedir. İşlemlerin seyahat tarihinden en az 1 ay önce başlaması gerekir.

Kuzey Kore, T.C. vatandaşları için vize istemektedir. Dünya Değişmeden Seyahat Kuzey Kore vizesi alma yetkisine sahiptir.

Kazakistan, T.C. vatandaşları için vize istememektedir.

Okumalar

Kuzey Kore'ye Bir Yolculuk - Guy Delisle

Zaman Dilimi

Pyongyang İstanbul'dan 6 saat ileridedir.

Pekin İstanbul'dan 5 saat ileridedir.

Nursultan İstanbul'dan 3 saat ileridedir.

Para Birimi

Çin’de kullanılan para birimi Çin Yuanı'dır. 1 TRY = 1.18 CNY

Kuzey Kore’de kullanılan para birimi Won’dur. 1 USD = 900 KPW

Kazakistan'da kullanılan para birimi Tenge'dir. 1 TRY = 64 KZT

Sağlık

Herhangi bir aşı yapılmasına gerek yoktur.

Tavsiyeler

Rahat kıyafetler ve yürüyüşe uygun ayakkabıları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Yanımızda güneş gözlüğü, ince bir yağmurluk ve ufak bir el feneri her zaman bulunabilir.

Turumuz programında kurallar ile yönetilen kapalı bir ülke gezilecektir. Dolayısıyla kural dışı davranmak bütün grubun enerjisini düşürmek anlamına geleceği için katılımcıların rehberin söylediklerine dikkat etmenisini önemle tavsiye ediyoruz.

Kuzey Kore 

Kuzey Kore, resmi adıyla Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti dünyanın en gizli ülkelerinden biridir. Kuzey Kore Hükümeti ülke dışından insanların oraya gitmesini ve orada neler olduğunu, Kuzey Kore'deki insanların yaşamını, kültürünü ya da onlar hakkında ne olursa olsun tüm bilgilerin gizli kalmasını istiyor.  Durum böyle olunca Kuzey Kore hakkında merak edilenler de her geçen gün artıyor.

Peki Kuzey Kore ile ilgili neler biliyoruz? Kuzey Kore'ye nasıl gidilir ve dünyanın en gizemli yeri olan bu ülke nasıl keşfedilir? Dünya Değişmeden Kuzey Kore turları ile burayı görmeden önce Kuzey Kore turu ile ilgili birkaç detaylı bilgiyi paylaşmak istedik. Asla unutamayacağınız bir deneyim için Pyongyang'ı ve Kuzey Kore'nin en uzak yerlerinden bazılarını keşfetmek için Dünya Değişmeden Kuzey Kore turlarına katılın! 

Kuzey Kore Hakkında

Dünya Kuzey Kore'yi Kuzey Kore lideri Kim Jong-un ile tanıyor. Halkının kendisine bağlılığını gördüğümüz ülke Güney Kore ile de uzun yıllardan beri soğuk ilişkiler içindeydi. Taa ki  Kuzey Kore lideri Kim Jong-un ile Güney Kore Cumhurbaşkanı Moon Jae-in Nisan 2018'de bir araya gelene kadar. Ancak biz Kuzey Kore'yi bir gezgin olarak, yerli biri gibi keşfedeceğiz. 

Kuzey Kore resmi olarak 9 Eylül 1948'de kuruldu. Kuzey Korelilere erken yaşlardan itibaren liderlerinin tamamen güçlü tanrılar gibi oldukları öğretilir. 1953'ten bu yana dış dünyadan tamamen kapalı bir yer olan Kuzey Kore yalnızca turizm şirketleriyle ve özel izinlerle gezilebiliyor. 

Kuzey Kore komünist bir devlettir; her zaman gözetim altında olacağınızı varsaymak güvenlidir. Kuzey Kore hükümet güvenlik personeli yabancıların faaliyetlerini ve konuşmalarını yakından izliyor. Otel odaları, telefonlar ve faks makineleri izlenebilir ve otel odalarında kişisel eşyalar aranabilir.

Kuzey Kore, iç politik gelişmeler hakkında çok az bilgiye sahip kapalı bir toplumdur. Her ne kadar yabancılar tarafından kullanılan otellerde uluslararası uydu TV kanallarına erişim mevcut olsa da, bu erişim bir krizde kısıtlanabilir. Sivil huzursuzluk, iç istikrarsızlık ve / veya Kore Yarımadası'nda gerginliklerin artması hızla ortaya çıkabilir ve bu konuda yerel medyadan veya yetkililerden çok az bilgi alabilir veya hiç bilgi alamazsınız.

Kuzey Kore'de Nasıl Gezilir?

Kuzey Kore'de turizm, dünyanın herhangi bir yerinde yaşayacağınız hiçbir şeye benzemez. Her hareketiniz Hükümet tarafından kontrol edilir, izlenir ve dikkatle planlanır. Tüm turlar olmasa da çoğu, Kore Uluslararası Seyahat Şirketi tarafından yönetilir ve size etrafı gösteren rehberleri olacaktır.

Bağımsız, macera veya yalnız seyahat kavramlarını unutun, Kuzey Kore'de bu şekilde çalışmaz.

Ülke genelinde seyahat ancak rehberli bir turun bir parçası olarak mümkündür. Bağımsız seyahatlere izin verilmez, otelinizi rehber olmadan bırakmamalısınız, toplu taşıma sisteminde seyahat etmenize izin verilmeyecektir ve kuralları ihlal ederseniz hem siz hem de rehberiniz cezalandırılacaktır.

Hareketleriniz ve davranışlarınızla ilgili ciddi kısıtlamaları kabul etmeye hazır değilseniz, Kuzey Kore'ye gitmemelisiniz.

Kuzey Kore'de Neye Dikkat Etmeliyim?

Hepsi olmasa da, tur gruplarından, ulusal öneme sahip anıtları ziyaret ederken Kim Il Sung'un heykellerinin önünde bir veya iki kez çiçek açması ve çiçek açması istenir. Kuzey Koreli liderlerin imajları konusunda daima saygılı davranın.

Ülkenin şu anki ve eski liderleri Kim Jong-Il ve Kim Il-Sung'a saygısızlık göstermek Kuzey Kore'deki bir suçtur. Bilmeden bile olsa, Kuzey Kore yasalarını ihlal eden kişiler sınır dışı edilebilir, tutuklanabilir veya hapsedilebilir.

Yetkisiz faaliyetler casusluk girişimi olarak görülebilir ve görülecektir. Açık bir resmi izin olmadan rezerve edilmeden seyahat ederseniz veya Kuzey Kore vatandaş makamlarıyla herhangi bir konuşma girişimi bu eylemleri casusluk girişimi olarak görür. Her zaman bir rehberle kalın ve yerel yetkililerden kendinize dikkat çekmek için hiçbir şey yapmayın.

Yapabileceğiniz söylenmedikçe fotoğraf çekmeyin; Kuzey Kore hükümet yetkilileri izinsiz fotoğraf çekmeyi casusluk olarak görebilir, kameralara ve filmlere el koyabilir ve / veya fotoğrafçıyı gözaltına alabilir.

Kuzey Kore'ye Gitmeden Hangi Aşıları Olmalıyım?

Ziyaretiniz çok sıkı bir şekilde kontrol edilecek ve Kuzey Kore'de sağlığınız için gerçek bir risk olmamalıdır. Bununla birlikte, sıtma özellikle ülkenin güneyinde bir risktir ve Japon ensefaliti nadir değildir.

Su kaynaklı, gıda kaynaklı ve diğer bulaşıcı hastalıklar (tüberküloz, tifo, hepatit, kızamık, kolera ve kuduz dahil) zaman zaman daha ciddi salgınlarla ortaya çıkar. Bununla birlikte, yemekleriniz sıkı bir şekilde kontrol edilecek ve sokak yemeklerine erişemeyeceksiniz.

El, Ayak ve Ağız Hastalığı zaman zaman meydana gelen daha ciddi salgınlarla sık görülür. Mart'tan Mayıs'a kadar, Moğolistan ve Çin'den gelen güçlü rüzgarlarla Kore Yarımadası'na taşınan sarı toz, göz, burun, ağız ve boğaz tahrişlerine neden olabilir ve solunum ve kardiyovasküler problemleri şiddetlendirebilir.

Kuzey Kore'ye gitmeden önce aşağıdaki aşıları göz önünde bulundurmalısınız:

 • Hepatit A
 • Hepatit B
 • Japon Ensefaliti
 • Tifo
 • Tetanoz-difteri, kızamık, kabakulak ve kızamıkçıklarınızın güncel olduğundan emin olun.

Kuzey Kore'de Gezilecek Yerler

1. Tower of the Juche Idea

Bu kule, Kuzey Kore Juche felsefesini onurlandırdı ve Başkan Kim Il-Sung'un 1982'de 70. doğum gününü kutlamak için açıldı. Aslında, kule 25.550 granit bloktan oluşuyor. Kim'in hayatının 70. doğum gününe kadar her günü için. Kule 170m'de duruyor ve asansörle (5 €) zirveye yapılan bir yolculuk buna değer, bu da açık bir günde başkentin harika bir manzarasını sunuyor.

2. International Friendship Exhibition

Uluslararası Dostluk Sergisi, Kim Il-sung, Kim Jong-il ve Kim Jong-un'a verilen büyük bir hediye sergisine ev sahipliği yapıyor. Bond ailesinin saklanma yerini belirsiz bir şekilde anımsatan bir dağ kasasında yer alan sergide, Kim aile taşımacılığından cam eşyalara ve balmumu figürlerine kadar her şey var. Grubunuzun bir üyesi, cilalı kapı düğmesini doğal olarak korumak için tören eldivenleri giydikten sonra sergiye giden geniş kapıları açma görevinden onur duyabilir.

3. Kral Kongmin Türbesi
31. Koryo Kralı Kongmin, 1352 ve 1374 yılları arasında hüküm sürdü ve mezarı ülkenin en iyi korunmuş ve en özenli mezarı. Koyun heykelleri (Kralın Moğol derebileriyle evlenmek zorunda kaldığı Moğol karısının onuruna) ve bol miktarda Aztek görünümlü sunak dahil olmak üzere geleneksel granit kaplama ve heykel ile zengin bir şekilde dekore edilmiştir. Kaesong'un yaklaşık 13 km batısında, çok tenha bir site ve şehrin Unesco Dünya Mirası listesinin bir parçası.

4. Mansudae Büyük Anıtı
Her seyahat programı, marka parkasındaki ikincisi gülümseyen Büyük Lider ve Sevgili Lider'in bu büyük bronz heykellerine bir saygı duruşunu içerir. İlk heykel 1972'de Kim Il-sung'un 60. doğum gününü kutlamak için açıldı, ikincisi 2012'de eklendi. Orijinal heykel başlangıçta altın varakla kaplıydı, ancak bu etkili bir şekilde finanse edilen Çinlilerin itirazıyla kaldırıldı. 

5. Kim Il-Sung Meydanı
Pyongyang’ın merkez meydanı
normalde Kuzey Kore’nin devasa askeri geçit törenlerinin yapıldığı yerdir. Meydan, sade görünümlü binalarla çevrilidir: Bunlardan en etkileyici olanı, ülkenin en büyük kütüphanesi olan Büyük Halkın Çalışma Evi'dir. Meydandaki diğer binalar arasında Kore Ulusal Sanat Galerisi ve Kore Merkez Tarih Müzesi bulunmaktadır. Nehir kıyısından Taedong'un karşısındaki Juche Idea Kulesi'ne harika bir manzara var.

6. Pyongyang Metrosu
Etkileyici Pyongyang metrosunu ziyaret etmek kesinlikle başkentin en önemli noktası. İki hattan oluşan ağ, uzun zamandır beklenen Amerikan istilası durumunda nükleer bir sığınak olarak eşzamanlı bir işleve sahiptir. İstasyonlar yerin derinliklerinde ve Pyongyang'ın nükleer bombardımana maruz kalması durumunda kapanacak yüksek kapılar bile görebilirsiniz.

7. Victorious Fatherland Kurtuluş Savaşı Müzesi
Belki de Pyongyang'daki en ilginç müze olan bir kurumun bu ağzı, 2013 yılında Kore Savaşı'nın sonunun 60. yıldönümünü kutlamak için mevcut evini açtı. Dışarıda çatışmada her iki tarafça kullanılan savaş hasarlı tankları, silahları ve uçakları göreceksiniz, içeride düzinelerce sergi ve Daejon Savaşı'nın 360 derecelik bir diorama var. Fuayede, tam olarak torununa benzediği genç bir Kim Il-Sung'un heykelini arayın.

8. Triumphal Arch / Zafer Kemeri
Rehberleriniz gururla size Zafer Kemeri'nin Paris'teki kuzeninden 6m daha yüksek olduğunu söyleyerek dünyadaki türünün en büyüğüdür. Kemer, Kim Il-sung'un 1945'teki Japon işgalinin sona ermesinden sonra kurtarılmış Korelilere ilk kez hitap ettiği siteyi işaret ediyor. Duyduğunuz çeviri, Sovyetlerin, Sovyetlere tam kredi veren partizanları değil, Pyongyang'ı kurtardığı gerçeğini göz ardı edecektir. 

9. İşçi Partisi Vakfı Anıtı
Şaşırtıcı olan bu bombalı anıt, Kuzey Kore hakkında neredeyse diğer kitaplardan daha fazla kitabın kapağında yer aldı. Tasvir edilen üç el işçi (çekiç tutan), köylü (tırpan tutan) ve entelektüeli (yazı fırçası tutan) temsil eder. Keyifli bir ziyaret, sadece şehrin ortasında olduğunuz ve meraklı yerliler sık sık geçtiği için değil.

10. Rajin Market
Buradaki turlar genellikle bu büyüleyici, modern pazarda yer alır, turistlerin ziyaret edip alışveriş yapmasına izin verilen tek ülkedir. Ne yazık ki, burada fotoğrafçılığa hiç izin verilmiyor ve bu kural kesinlikle uygulanıyor. Pazar iyi stoklanmış ve dolaşmak ilginç olduğu için bir utanç.

Kuzey Kore Turları

Kuzey Kore turlarımızın çoğu, Kuzey Kore (DPRK) turunda mümkün olduğunca çok şey görmenizi ve yapabilmenizi sağlamak amacıyla ilk kez gelen ziyaretçiler için tasarlanmıştır. Bu ülkeyi gezmek birçok insan için bir ömür boyu fırsattır ve Kuzey Kore deneyimimizi orada geçirdiğiniz zamandan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için kullanıyoruz. Yıl boyunca planlanan ve kendinizi yerli gibi hissedeceğiniz Kuzey Kore turlarımız sizi bekliyor. Hemen yerinizi ayırtın. 

Kuzey Kore, kendine özgü yapısını neredeyse tüm dünyaya karşı muhafaza etme mücadelesi veren bir uzak ülke. Soğuk Savaş dönemindeki müttefiklerinin çoğu küreselleşme karşısında direnemeyip zamanla ortadan kalksa da, Kuzey Kore var olmaya devam ediyor.

Destansı boyutlarda, 4000 yıllık çalkantılı ama büyüleyici tarihiyle Çin, zıtlıklar ve çeşitlerle dolu akıl sır ermez bir ülkedir.

Türkiye'de daha önce yapılmamış bir rota için yola çıkıp önce Kuzey Kore’yi sonra Çin’in başkenti Pekin’i göreceğiz.

Siyasi ve sosyal yapısıyla hiçbir ülkeye benzemeyen Kuzey Kore, aynı zamanda tüm dünyanın merak ettiği kapalı bir kutu. Batı dünyasının birbirine benzeyen şehirleri yerine, alışılmışın dışında rotalar yapmak anlayışıyla, çekici ve benzersiz yapıya sahip bu ülkeyi keşfetmek için yola çıkacağız.

Pekin'in tarihi ara mahallerinden başlıyoruz,

Dünyanın ahşaptan yapılmış en büyük sarayından geçip,

Kuzey Kore’ye geçip Pyonyang‘ı görecek,

Kore Savaşı'na bir de diğer taraftan bakacak,

Yerel Halkın içine karışacağız.

Kısacası,

Dünya Değişmeden,

Kuzey Kore'nin merak uyandıran ve bilinmeyen yönlerini keşfedeceğiz…

1.Gün

28 Mayıs 2020 Perşembe   (İstanbul – Almatı - Pekin)

 • Saat 06.00’da İstanbul Havalimanı’nda buluşma ve check-in işlemleri.
 • Air Astana’nın KC914 sefer sayılı uçuşuyla saat 08.50’de Almatı’ya uçuş. Yerel saatle 17.00’da varış. Havalimanında bekleme.
 • Saat 22.20’de KC267 sefer sayılı uçuşla Pekin’e uçuş.

Geceleme uçakta.

2.Gün

29 Mayıs 2020 Cuma   (Pekin - Pyongyang)

 • Yerel saatle 04.55’te Pekin’e varış.
 • Havalimanında bekleme.
 • Yerel havayollarıyla saat 12.20’de Pyongyang’a uçuş.
 • Yerel saatle 15.20’de varış. Havalimanında karşılanma.
 • Zafer Takı, Kim II Sung Meydanı ve Ryomyong Caddesi gezileri.
 • Restoranda akaşam yemeği.
 • Otele transfer ve konaklama.

Yemekler: Akşam
Konaklama: Sosan Hotel vb.

3.Gün

30 Mayıs 2020 Cumartesi  (Pyongyang)

 • Otelde kahvaltı
 • Kore tarzında inşa edilen Büyük Halk Eğitim Evi’ni ziyaret (Yetişkin öğrenciler için kampüs merkezi), Kore mimariyle inşa edilmiş bu eğitim eğitim merkezi harika bir meydan manzarasına sahip.
 • Savaş Müzesi ve USS Pueblo – başka bir ülke tarafından yakalanan tek USS casus gemisi ise bugün göreceğimiz önemli yerler arasında.
 • Öğle yemeğinde Kore usulü ördek barbekü yiyeceğiz.
 • Ülkedeki inanç sisteminin temellerinden biri olan Juche felsefesi için yapılmış Juche Kulesi ve Kore İşçi Partisi Anıtı gezileri (Kore İşçi Partisi'nin 50. yıldönümünü kutlamak için 1995 yılında kurulmuştur).
 • Yerel ortaokul ziyareti.
 • Kwangbok Department Store’da yerel alışveriş.
 • Mangyongdae restoranında Kore Soğuk Noodle ile akşam yemeği
 • Otelde konaklama

Yemekler: Sabah, Öğlen, Akşam
Konaklama: Sosan Hotel vb.

4.Gün

31 Mayıs 2020 Pazar  (Pyongyang - Kaesong)

 • Otelde kahvaltı
 • Mansudae Parkı gezisi
 • Pyongyang metrosunun mimarisini ve gündelik hayatı gözlemleme (Şehir ulaşımının en önemli araçlarından biri, her istasyonun mimari tarzı, içeriği, iç yapısı ve süsleme farkı nedeniyle bir sarayı anımsatan yapı)
 • Moranbong Park gezisi. Tatil günlerinde halkın en çok vakit geçirdiği doğal park alanı.
 • Öğle yemeğinde Kore usulü Hot Pot
 • 3 saatlik bir yolculuk ile eski başkent Kaesong’a hareket. Varışın ardından Pakyon Şelalesi’nin görülmesi
 • Otelde akşam yemeği (geleneksel pansangi yemeği) ve konaklama.

Yemekler: Sabah, Öğlen, Akşam
Konaklama: Kaesong Folklore Otel vb.

5.Gün

01 Haziran 2020 Pazartesi  (Kaesong & DMZ – Pyongyang)

 • Otelde kahvaltı
 • Savaştan sonra silahsızlandırılan bölgede bulunan (DMZ) Anmunjon köyü gezisi (Kore ulusunun bölünme trajedisinin 70 yıllık simgesi - Burası, Kore savaşının ateşkes anlaşmasının 1953'te imzalandığı yerdir.)
 • Koryo Müzesi (Dünya miraslarından biri, Koryo hanedanının 918-1392 tarihleri arasındaki dönemi anlatır)
 • Kaesong’da yerel bir lokantada öğle yemeği
 • Pyongyang’a dönüş.
 • Yol üzerinde Yeniden Birleşme Anıtı’nda fotoğraf molası.
 • Restoranda yerel akşam yemeği.
 • Otelde konaklama.

 

Yemekler: Sabah, Öğlen, Akşam
Konaklama: Sosan Hotel vb.

6.Gün

02 Haziran 2020 Salı  (Pyongyang - Pekin)

 • Otelde kahvaltı.
 • Havalimanına transfer. Yerel havayollarıyla saat 09.00’da Pekin’e uçuş.
 • Saat 10.20’de Pekin’e varış. Havalimanında karşılanma.
 • Tiananmen Meydanı ve Yasak Şehir gezileri.
 • Otele transfer ve konaklama.

Yemekler: Sabah
Konaklama: Jiangxi Grand Hotel vb.

7.Gün

03 Haziran 2020 Çarşamba  (Pekin)

 • Otelde kahvaltı.
 • Tüm gün serbest zaman.
 • Dileyen misafirlerimiz rehberimizle opsiyonel olarak gerçekleştirilecek Çin Seddi gezimize katılabilirler (kişi başı 75 EUR - öğle yemeği dahil)
 • Akşam yemeği (Pekin Ördeği)
 • Otelde dinlenme.
 • Havalimanına transfer.

Yemekler: Kahvaltı, Akşam

8.Gün

04 Haziran 2020 Perşembe  (Pekin – Almatı - İstanbul)

 • Air Astana’nın KC268 sefer sayılı uçuşuyla saat 05.55’te Almatı’ya’a uçuş. Yerel saatle 09.05’de varış.
 • Havalimanında bekleme.
 • Saat 17.55’te KC911 sefer sayılı uçuşla İstanbul’a hareket. Saat 20.55’te varış.

 

Rota Tarih Uçuş No Kalkış Saati İniş Saati
İstanbul (IST) - Almatı (ALA) 28 Mayıs 2020 KC914 08:50 17:00
Almatı (ALA) - Pekin (PEK) 28 Mayıs 2020 KC267 22:20 04:55 (+1 Gün)
Pekin (PEK) - Pyongyang (FNJ) 29 Mayıs 2020 JS152 12:20 15:20
Pyongyang (FNJ) - Pekin (PEK) 02 Haziran 2020 JS151 09:00 10:20
Pekin (PEK) - Almatı (ALA) 04 Haziran 2020 KC268 05:55 09:05
Almatı (ALA) - İstanbul (IST) 04 Haziran 2020 KC911 17:55 20:55

Neler Dahil?

 • Air Astana ile İstanbul – Pekin – İstanbul gidiş dönüş uçak biletleri
 • Air Koryo havayolları ile Pekin – Pyonyang gidiş dönüş uçak biletleri
 • 5 gece kahvaltı dahil konaklama
 • Kuzey Kore ve Çin’de programda belirtilen tüm öğünler
 • Programda belirtilen tüm geziler ve giriş ücretleri (Kuzey Kore rotası ülke şartlarına göre farklılaşabilir)
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Turlar esnasında yerel rehber
 • Seyahat sigortası

Neler Hariç?

 • Çin vize ücreti (Yeşil pasaporta vize uygulanmıyor.)
 • Çin seddi gezisi (kişi başı 75 EUR – Öğle yemeği dahil)
 • Kuzey Kore vize ücreti (50 EUR)
 • Bahşiş ve kişisel harcamalar.
Ödeme Planı
İki kişilik odada kişi başı
1990€
Tek kişilik odada kişi başı
2250€
Üç kişilik odada kişi başı
1990€

* TL ödemelerinde, ödeme yapılan günün serbest piyasa efektif satış kuru geçerlidir.

Kuzey Kore,Rusya

8 Gün 7 Gece Bu turumuzda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tura ait yeni tarihler açıldığında bilgi almak isterseniz lütfen info@dunyadegismeden.com adresine mail atın.
Biz sizi arayalım
Sosyal Medyada Paylaş
BENZER TURLAR
Türkiye'nin başkenti ve kalbi: Cumhuriyet'in Ankara'sını Ankara turları ile keşfetmeye gidiyoruz. 08 Ağustos 2020 - 09 Ağustos 2020

Anıtkabir'den Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusunun geçici istirahatgahı olan Etnografya Müzesi gezisine kadar dolu dolu bir Ankara turu sizi bekliyor. 

1450 ₺ Detay
Cenk Bulut liderliğinde kadim kültürlerin izinde: Mısır, İskenderiye ve Kahire gezisi ile gerçek bir seyahat deneyimi yaşayın. 17 Aralık 2020 - 20 Aralık 2020

Kadim kültürlerin izinde bir yolculuk. Kahire, İskenderiye ve piramitler...

1390 $ Detay
Ülkü Sevener Liderliğinde Renkler Ülkesi Ürdün'de tarihi bir deneyim yaşamaya hazır mısın? Unutulmaz bir gezi için yerini şimdiden ayırt. 13 Kasım 2020 - 18 Kasım 2020

Sonbahar aylarında Ürdün'ün tarihi ve doğal güzellikleri bambaşka deneyimler yaşatıyor. Hemen rezervasyonunuzu yaptırın. 

1790 $ Detay
Biz sizi arayalım

Kuzey Kore & Çin turları sizi dünyanın en gizemli ülkelerine götürüyor. Mantra Travel deneyimi ile benzersiz bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.