Topkapı Sarayı ve Harem

Topkapı Sarayı ve Harem

Bu turumuzda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır.
Bu turumuzda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tura ait yeni tarihler açıldığında bilgi almak isterseniz lütfen info@dunyadegismeden.com adresine mail atın.

Yol Arkadaşı

Tur Bölgesi

İstanbul

Zorluk Seviyesi

Her yaştan gezginin yapabileceği bir turdur.

25 Osmanlı sultanına yaklaşık 380 yıl ev sahipliği yapmış, padişahlar tarafından terk edildikten sonra da içinde birçok görevlinin yaşadığı Topkapı Sarayı hiçbir zaman önemini kaybetmemiştir. Avluları, kapıları, içinde barındırdığı eserler ve harem dairesiyle İstanbul’un en önemli ziyaret noktalarından biri haline gelen, dünya müzelerinin çoğundan daha renkli hikayelere sahip olan Topkapı Sarayı ve Harem gezimize davetlisiniz!

Önemli Not 1: Topkapı Sarayı 65 yaş ve üstü ziyaretçiler için giriş ücreti almamaktadır. Müzekartı olmayan gezginlerin müze kartı alması önerilir.

Önemli Not 2: Öğle yemeği Topkapı Sarayı'nın içerisindeki Konyalı Lokantası'nda alınacaktır. Öğle yemeği hariç katılmak isteyen gezginlerin satış temsilcimiz ile irtibata geçmelerini rica ederiz.
 

Rota Tarih Uçuş No Kalkış Saati İniş Saati

Neler Dahil?

Dünya Değişmeden uzman rehberlik hizmetleri
Harem giriş ücreti
Öğle yemeği
KDV.

Neler Hariç?

Kişisel harcamalar
Topkapı Sarayı giriş ücreti (Müze Kartı geçerlidir.)
Ulaşım.

Ödeme Planı

* TL ödemelerinde, ödeme yapılan günün serbest piyasa efektif satış kuru geçerlidir.

İstanbul,Türkiye

1 Gün Bu turumuzda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tura ait yeni tarihler açıldığında bilgi almak isterseniz lütfen info@dunyadegismeden.com adresine mail atın.
Biz sizi arayalım
Sosyal Medyada Paylaş
BENZER TURLAR
Türkiye'de güneşin en son battığı yer Gökçeada'da geçmişin izlerini sürecek ve el değmemiş, çok az kişinin gördüğü yerleri keşfedeceğiz. 12 Eylül 2020 - 13 Eylül 2020

Türkiye'nin en büyük adası ve en batısı Gökçeada'yı Rum köyleri, kurabiyeleri ve dibek kahvesiyle deneyimlemeye gidiyoruz. Bize katılmalısınız. 

1650 ₺ Detay
Malatya Kemaliye Divriği Sivas turu ile Anadolu'da gizlenen güzellikleri Dünya Değişmeden farkıyla keşfetmek için yerin hazır. 10 Eylül 2020 - 13 Eylül 2020

Malatya Kemaliye Divriği Sivas turu ile Anadolu'nun gizli kalmış güzelliklerini görmeye gidiyoruz. 

1950 ₺ Detay
Biz sizi arayalım

Topkapı Sarayı ve Harem