Biz Kimiz

Gezgin Ruhuyla Keşif Yolculukları

  

Dünya Değişmeden “gezgin ruhuyla” seyahat etmek isteyenlere hizmet veren profesyonel bir turizm acentesidir. Tulga Ozan'ın şahsi deneyimi ile başlamış olan bu seyahat anlayışı, yolda olmayı bir iş değil, yaşam biçimi kabul etmiş gezginlerin katkısı ile devam etmektedir. Şehir yaşamının bize dayattığı kimliklerimizden sıyrılarak, gittiğimiz coğrafyalarda yerel halkın arasına karışabileceğiniz seyahat deneyimleri organize eder. Batı'nın birbirine benzeyen şehirleri yerine, yerel kültürün küresel değişime direndiği, alışılmışın dışında rotalar sunar. Tek tipleşen, her yerde benzer yemeklerin yendiği, aynı müziklerin dinlendiği kitlelerin peşinde koşmak yerine, gittiği coğrafyaların kendine has özelliklerini dünya değişmeden sizlere yaşatmak üzerine bir seyahat kurgusudur yolculuklarımız. Huzur ile seyahat eden, fazladan bir ülkeye daha gidildiğine dair çentik atma derdinde olmayan yol arkadaşlığı hedefindedir.    

Dünya Değişmeden, farklı kültürlerle doğal yollarla tanışmak isteyenlere yol arkadaşlığı yapar. Gittikleri yerleri, orada yaşayanlar kadar iyi bilen kişiler olan rehberlerimizin her biri ayrıca da gezgin kişiliklerdir ve bizzat zevk aldıkları türden gezilerde deneyimlerini yol arkadaşlarıyla paylaşırlar.  

Kısaca Gezilerimiz ve Acentemiz

Bölgesine göre değişse de gruplar en fazla 24 kişi oluyor.

Programlar en önemli tarihi ve kültürel yerleri görmekle sınırlı kalmıyor.

Yerel yaşamları tarzlarını ve kültürleri göstermek üzerine kurgulanıyor.

Yerel lezzetlerin tadılacağı, küçük lokantalara gidiliyor. Hatta imkân olduğunda sokak yemekleri de tercih ediliyor. Mümkün olduğunca büyük turist gruplarının yediği restoranlara uğranmıyor. 

5 yıldızlı otellerde değil, şehir merkezinde karakterli oteller tercih ediliyor.

Dünya Değişmeden, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) A-9388 Belge numaralı bir turizm acentesidir.