Konya Turu

Bozkırın Esrarlı Güzelliği: Konya'da camilerden müzelere, tarihi kiliselerden anıtlara kadar Konya turu ile keşfedilmedik yer kalmayacak.

Bu turumuzda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır.
Bu turumuzda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tura ait yeni tarihler açıldığında bilgi almak isterseniz lütfen info@dunyadegismeden.com adresine mail atın.

Yol Arkadaşı

Tur Bölgesi

Konya

Zorluk Seviyesi

Herkesin yapabileceği bir turdur.

Uçuş Süresi

İstanbul - Konya arası 1 saat 25 dakikadır.

Önerilen Uçuşlar:

İstanbul  – Konya     8 Ağustos 2020 Cumartesi  TK2032    05:35 kalkış  07:00 varış,
Konya – İstanbul      9 Ağustos 2020 Pazar         TK2039    20:20 kalkış  21:50  varış


 

 
Konya'nın derin kültürel geçmişini, insanlık tarihine ışık tutan arkeolojik alanlarını ve müzelerini, her biri mimarlık şaheseri olan camii ve türbelerini gezmeye hazır mısınız? 

UNESCO Dünya  Kültür Mirası Listesi’nde yer alan ve geçmişi 9 bin yıl öncesine dayanan Çatalhöyük, Bizans İmparatoru Konstantinus'un annesi Helena tarafından yaptırıldığı düşünülen Aya Eleni Kilisesi, İstanbul Arkeoloji Müzesi’nden sonra Türkiye’nin en eski ikinci arkeoloji müzesi Konya Arkeoloji Müzesi, Mevlâna'nın dergâhı Mevlana Müzesi (Türbesi) ve çok daha fazlasını Dünya Değişmeden farkıyla keşfe çıkıyoruz!

 

 

1.Gün

1 Ağustos Cumartesi

Önerilen uçuş ile Türk Hava Yolları’nın TK 2032 sefer sayılı uçağıyla saat 05:35’te hareket. Saat 07:00’de Konya Havalimanı’na varış. Sille'ye hareket. Aya Eleni Kilisesi gezisi. Konya merkeze hareket. Konya Arkeoloji Müzesi gezileri. Yerel bir lokantada öğle yemeği. Mevlana Müzesi gezisi. Yerel bir lokantada akşam yemeği. Otelde konaklama.

    Yemekler: Öğle ve Akşam Yemeği.
 

2.Gün

2 Ağustos Pazar

Otelde alınacak kahvaltıdan sonra Çatalhöyük'e hareket. Çatalhöyük gezisinin ardından Konya'ya dönüş. 
İnceminare Taş Ve Ahşap Eserleri Müzesi ve Karatay Medresesi gezileri. 
Yerel bir lokantada öğle yemeği. Alâeddin Camii ve Şerâfeddin Camii gezileri. 
Önerilen uçuş ile Türk Hava Yolları’nın TK 2039 sefer sayılı uçağıyla saat 20:20’de hareket. Saat 21.50’de İstanbul Havalimanı’na varış.

       Yemekler: Kahvaltı ve Öğle Yemeği

Rota Tarih Uçuş No Kalkış Saati İniş Saati

Neler Dahil?

 • 1 gece Konya’da kahvaltı dahil konaklama
 • Programda belirtilen tüm öğle ve akşam yemekleri
 • Tüm bahşişler
 • Dünya Değişmeden rehberlik hizmetleri
 • Tüm müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Tüm transferler
 • Otoban ve otopark ücretleri
 • İptal teminatlı seyahat sağlık sigortası
 • KDV

Neler Hariç?

 • İstanbul – Konya arası gidiş dönüş uçuşlar,
 • Kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Yemekler esnasında alınan içecekler
Ödeme Planı
İki kişilik odada kişi başı
1450₺
Tek kişilik odada kişi başı
1575₺
Üç kişilik odada kişi başı
1450₺

* TL ödemelerinde, ödeme yapılan günün serbest piyasa efektif satış kuru geçerlidir.

Konya,Türkiye

2 Gün 1 Gece Bu turumuzda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tura ait yeni tarihler açıldığında bilgi almak isterseniz lütfen info@dunyadegismeden.com adresine mail atın.
Biz sizi arayalım
Sosyal Medyada Paylaş
BENZER TURLAR
Afrika kıtasının batısında yer alan Fildişi Sahili Cumhuriyeti'ni Tulga Ozan liderliğinde keşfetmek için yola çıkıyoruz. Eşsiz güzellikteki sahiliyle gönlünüzü fethedecek olan Fildişi Sahili turu sizi bekliyor. 23 Ekim 2021 - 03 Kasım 2021

Atlas Okyanusu kıyısında, eşsiz sahiliyle, yemyeşil tropikal ormanlardan mavi okyanusuna renkli kontrastlarla dolu, canlı Afrika külütürünü deneyimleyebileceğimiz Fildişi Sahili'ni keşfetmeye gidiyoruz.

4450 € Detay
Sisteki Gorillerin Peşinde! Gümüş Sırtlı Gorillere hayran olup bölgenin muhteşem doğasını keşfedeceğimiz Uganda, Ruanda ve Burundi rotamızda unutulmayacak bir deneyim yolculuğu sizi bekliyor. 07 Ağustos 2021 - 18 Ağustos 2021

Afrika’yı ya seversiniz ya da sevmezsiniz. Batı kültürü ile yetişmemizin kaçınılmaz sonucu, Afrika kıtası her zaman çekindiğimiz bir kıtadır.  Ancak cesaret edip ilk adımları attıktan sonra, ön yargılarınızı kırmayı başarırsanız, sizi her zaman çekecek ve hep yeni keşifler hayal ettirecek topraklar olduğunu görürsünüz. Muhteşem bir doğanın keyfini çıkarmak uğruna, Yabancı olduğumuz bir tarihi öğrenerek, Dünya Değişmeden…

4700 € Detay

15 kişi ile sınırlıdır!

Eskişehir ve Frig Vadisi Turu 23 Nisan 2021 - 25 Nisan 2021

Eskişehir ve Afyon şehirleri arasında kalan Frig Vadisi'ni keşfetmek ve Eskişehir'de kültür dolu bir tura çıkmak için hazır mısın?

2250 ₺ Detay
Biz sizi arayalım

Bozkırın Esrarlı Güzelliği: Konya'da camilerden müzelere, tarihi kiliselerden anıtlara kadar Konya turu ile keşfedilmedik yer kalmayacak.