KARA
TURLARI
GEMİ-NEHİR
TURLARI

Aşağıda yer alan turlardan, kişisel tercihlerinize uygun olanları seçebilirsiniz.

Satışı Tamamlanmıştır!

Uçak Hariç

SİBİRYA & BAYKAL GÖLÜ

Baykal Gölü’nün donduğu dönemde, hafızalara kazınacak bir deneyim için yola çıkıyoruz. 

Detay
Uçak Dahil

PAKİSTAN: Chilam Joshi

Pakistan turumuzda, yazın başlangıcını kutlayan Chilam Joshi Festivali'ni keşfetmeye gidiyoruz. 

4500 $ Detay

1800 yerine 1550 EURO

Uçak Dahil

ENDÜLÜS: Beyaz Köyler & Picasso

Kültürel, coğrafi ve tarihi mirasıyla Endülüs’ü keşfe çıkıyoruz. Sevilla, Granada, Cordoba, Malaga, Ronda, Beyaz Köyler ve daha fazlası...

1550 € Detay
Uçak Dahil

Klasik İran

Kadim topraklarda eşsiz bir deneyim için yola çıkıyoruz!

2350 € Detay
Uçak Dahil

İSKOÇYA - İRLANDA

Doğanın göz alıcı renkleri, büyüleyici jeolojik oluşumlar, muhteşem kaleler, şatolar, saraylar, publar...

3850 € Detay

1750 YERİNE 1550 EURO

Uçak Dahil

Transnistria : Varolmayan Ülke

Avrupa'nın son komünist rejimini ayakta tutan bu küçük ve tanınmayan devletçiğini beraber keşfedelim!

1550 € Detay

Satışı Tamamlanmıştır!

Otobüslü Tur

Yunanistan: Tyrnavos Karnavalı ve Şarap

Tyrnavos karnavalı, Yunanistan'da yapılacak eğlenceli etkinlikler arasında yer alır ve sizler için unutulmaz bir deneyim sağlayacaktır.

Detay

2350 YERİNE 2150 USD

Uçak Dahil

ÖZBEKİSTAN & KARAKALPAKİSTAN: Aral Çölü

İslam sanatı ve mimarisinin en çarpıcı örneklerini egzotik çöl atmosferiyle birleştiren orijinal rotamızla keşfe çıkıyoruz.

2150 $ Detay
Uçak Dahil

ROMANYA: Drakula'nın İzinde Karpatlar ve Transilvanya

Transilvanya kasabalarında zamanın dışına çıkacağımız ve Dracula'nın görkemli şatosunu ziyaret edeceğimiz Romanya...

1850 € Detay

1450 YERİNE 1275 EUR

Uçak Dahil

Tunus

Kartaca’nın izleri kaybolmadan, Tunus’u keşfe çıkıyoruz…

1275 € Detay
Uçak Dahil

JAPONYA: Takayama Festivali

 Bir haikunun izinden, baharın ikinci ayında kiraz çiçekleri eşliğinde Takayama Bahar Festivali’ne katılmak için yola çıkıyoruz.

6500 $ Detay

3175 USD YERİNE 2850 USD

Uçak Dahil

ASYA'DA 4 ÜLKE 4 BAŞKENT

İlk defa "Dünya Değişmeden" tarafından yapılacak bu benzersiz turumuzda, Asya'nın 4 ülkesini ve 4 başkentini gezeceğiz.

2850 $ Detay

2350 YERİNE 1950 EURO

Uçak Dahil

Polonya

Küllerinden yeniden doğmayı bilmiş Leh halkının destansı hikâyesine tanık olacağımız Polonya...  

1950 € Detay
Uçak Dahil

Güney Amerika 7 Ülke

Büyük bir kültürün, muhteşem bir coğrafyanın, bağımsızlık savaşlarının, askeri darbelerin, devrimlerin, toplumsal çalkantıların beşiği Latin Amerika.

6750 $ Detay

SON 1 ODA !

Uçak Dahil
Çin'in Gizemli Dünyası

«Hayallerdir insanı ayakta tutan.» Konfüçyüs’ün bu sözünü takip ederek bir Uzak Doğu hayalinin peşine düşüyor, filozofun doğduğu topraklara Çin’e doğru rotamızı çeviriyoruz

4250 $ Detay
Uçak Dahil
Sicilya

Fenikelilerden günümüze kadar birçok farklı uygarlığın birbirlerinden etkilenmesine ve kültür çeşitliliğinin artmasına sahne olan, Akdeniz'in ebedi kavşağı muhteşem Sicilya adası.

1290 € Detay

Satışı Tamamlanmıştır!

Uçak Dahil
Endülüs

Kelime anlamı olarak ''Vandalların Ülkesi'' anlamına gelen 711-1492 yılları arasında İspanya'da Müslümanların egemenliği altındaki Endülüs.

Detay

Satışı Tamamlanmıştır!

Uçak Dahil
FRANSA Çingene Festivali & Provence Köyleri

Provence köylerinin yanı sıra Marsilya, Arles, Aix-en Provence,  Carrieres de Lumieres sergisi ve dünyanın en renkli kültürlerinden birinin kendileri açısından en önemli buluşması Çingene festivaline katılmak için yola çıkıyoruz.

Detay

4250 USD YERİNE 3950 USD

Uçak Dahil
Güney Afrika: Botswana & Zimbabve

Çeşitli topografyası, muhteşem doğal güzelliği ve kültürel çeşitliliği ile Güney Afrika.

3950 $ Detay

Satışı Tamamlanmıştır!

Uçak Dahil
Güney Afrika: Botswana & Zimbabve

Çeşitli topografyası, muhteşem doğal güzelliği ve kültürel çeşitliliği ile Güney Afrika.

Detay
Uçak Dahil
Çin'in Gizemli Dünyası

Uzak Doğu hayalinin peşine düşüyor, filozofun doğduğu topraklara Çin’e doğru rotamızı çeviriyoruz.

4250 $ Detay
Uçak Hariç
Moğolistan: Naadam Festivali

Tarihinde dünyanın en büyük imparatorluğunun merkezini barındıran, Cengiz Han’ın vatanı kadim ülke Moğolistan..

3450 $ Detay

Satışı Tamamlanmıştır!

Uçak Dahil
İzlanda

Dünya’nın kuzeyine, İzlanda’nın güneyine yolculuğa çıkıyoruz!

Detay
Uçak Dahil
Peru - Bolivya - Kolombiya

Peru ve Bolivya’da İnkalar’ın izlerini sürmeye gidiyoruz…

5650 $ Detay

EXCLUSIVE

Uçak Dahil RHONE & SAONE NEHİRLERİNDE GÜNEY FRANSA & BURGONYA

Rhone & Saone nehirlerinde unutulmaz Güney Fransa, Burgonya ve Provence turu: Tarihi kasabalar, şarap bağları ve kültürel zenginliklerle dolu, nefes kesen nehir manzaralarıyla bütünleşen eşsiz bir deneyim. Tadı damağınızda kalacak yerel lezzetler, antik kalıntılar ve sanat eserleriyle dolu şehirler, her anıyla büyüleyici bir yolculuk sunuyor. Bu tur, Fransa'nın en güzel bölgelerini keşfetmek isteyenler için hayalini kurduğu seyahati gerçeğe dönüştürüyor.

1999 € Detay

BAYRAM TURU

Uçak Dahil DLX Nehir Gemisi Amadeus Silver 3 ile Tuna Nehri & Baştanbaşa Orta Avrupa Turu

DLX Nehir Gemisi Amadeus Silver 3 ile Tuna Nehri & Baştanbaşa Orta Avrupa turu: Konforlu gemi seyahati, etkileyici manzaralar ve tarihi şehirlerle dolu bir keşif! 

1799 € Detay
Uçak Dahil Ürdün

Bu kadar rengi bünyesinde barındıran Ürdün’ün renkleri solmadan, Kitle turizminin etkileri dünya harikası Petra’nın büyüsünü bozmadan, Kısacası ‘‘Dünya Değişmeden’’ bu güzel coğrafyayı deneyimlemeye gidiyoruz.

1950 $ Detay
Uçak Dahil Güney İtalya

Benzersiz sahilleri, eşsiz mutfağı hem tarihsel kökleri hem de mimari ve kültürel mirasıyla büyüleyici bir coğrafya olan Güney İtalya’nın büyüsü sizi uzun süre etkisi altında bırakacak. Lecce’nin ziyaretçilerini 16.yüzyıla götüren büyüleyici Barok mimarisini, Alberobello’nun taştan ve kendine has konik «trulli» evlerini, Adeta İlk Çağ’dan bir film platosunu andıran kayalara oyulmuş şehir Matera’yı, Maksim Gorki’den John Steinbeck’e kendisini ziyaret eden birçok ünlü yazar ve sanatçıyı kendine hayran bırakan, sarp kayalıklar üzerine kurulmuş rengarenk kasabaları ve masmavi denizi ile Amalfi Sahilleri’ni, Roma imparatorlarının ve dünya sosyetesinin gözde sayfiye yeri olan, tarihi  ve lüks villaları ile ünlü Capri Adası’nı, Halen aktif Vezüv Yanardağı’nın külleri altında bıraktığı antik şehir Pompeii’yi, Güney İtalya’nın kendine has dokusunu ve Amalfi Sahilleri’nin limon kokularını takip ederek Mantra Travel ile «Dünya Değişmeden» İtalya’nın iki yakasına, Puglia’dan Campania’ya doğru tarih ve lezzet dolu bir yolculuğa çıkıyoruz.

1625 € Detay

100 EUR İNDİRİM !

Uçak Dahil 5* DLX NEHİR GEMİSİ VIVA MOMENTS İLE ROMANTİK REN NEHRİ & MOSEL’İN KALBİNE YOLCULUK

2018 yılının başında seferlerine başlayan geminin uzunluğu 135m, genişliği 11,40m, yüksekliği 6 metre ve toplam 3 katlı olan gemide 88 kabin bulunmaktadır ve yolcu kapasitesi 176 olarak belirlenmiştir. Tüm kabinlerde; klima, Tv, telefon, minibar, kasa, saç kurutma makinası, kıyafet askısı, havlu, şampuan gibi imkanlar mevcuttur. Suite kabinler haricindeki kabinlerde Terlik ve Bornoz bulunmamaktadır.

1699 € Detay
MSC SPLENDIDA İLE EGE & ADRİYATİK

GEMİNİN ÖZELLİKLERİ Yapım Yılı 2009 Brüt Tonaj 137.936 ton Genişlik 37,92 metre Yükseklik 66,80 metre Güverte Sayısı 18, 14'ü misafirlerin kullanımında Asansör Sayısı 25 Yolcu Kapasitesi 4,363 Kabin Sayısı 1,637 Mürettebat Sayısı 1,370

849 € Detay
MSC DIVINA İLE EGE & AKDENİZ

GEMİNİN ÖZELLİKLERİ Yapım Yılı 2012 Brüt Tonaj 139.072 ton Genişlik 37,92 metre Yükseklik 67,69 metre Güverte Sayısı 18, 14'ü misafirlerin kullanımında Asansör Sayısı 26 Yolcu Kapasitesi 4,345 Kabin Sayısı 1,751 Mürettebat Sayısı Yaklaşık 1.388

669 € Detay

BAYRAM TURU

Uçak Dahil VIVA ONE İLE LALE DÖNEMİNDE REN NEHRİ

5 yıldızlı lüksün, tarihi büyüleyicilikle buluştuğu unutulmaz bir yolculuğa katılmaya hazır mısınız? Şeker Bayramı ve Lale Dönemi'nde Ren Nehri boyunca seyahat ederek, eşsiz güzellikteki lale bahçelerini keşfedin ve Viva One Nehir Gemisi'nin konforunda rahatlayın. Bu tatil, rüya gibi anılarla dolu olacak!

1699 € Detay
Uçak Dahil 5*DLX AMADEUS CARA İLE REN & MOSEL NEHRİ

5* DLX Amadeus Cara Nehir Gemisi ile lüksün ve romantizmin tadını çıkarın. Ren Nehri'nin büyüleyici manzaralarını keşfedin, tarihi kasabaları ziyaret edin ve Mosel Nehri'nin benzersiz güzelliklerine tanıklık edin. Bu unutulmaz tur, rüya gibi bir tatil deneyimi sunuyor.

1799 € Detay
Uçak Dahil HOLLAND AMERICA ROTTERDAM İLE NORVEÇ FİYORTLARI

Holland America'nın lüks gemisi Rotterdam ile Norveç Fiyortları'nın büyüleyici güzelliklerine yolculuğa çıkın. Kristal berraklığındaki sular, etkileyici dağ manzaraları ve tarihi kasabalar, hayalini kurduğunuz tatilin kapılarını aralıyor. Rotterdam ile Norveç Fiyortları gemi turumuzda unutulmaz anılar bir araya geliyor. Bu eşsiz macerayı kaçırmayın!

1699 € Detay
Uçak Dahil MSC POESIA İLE BALTIK İNCİLERİ

Sonsuz güzellikleri keşfetmeye hazır olun! MSC Poesia ile Danimarka'dan başlayarak, Almanya, İsveç, Litvanya ve Letonya'nın özgün güzelliklerine doğru unutulmaz bir yolculuğa çıkın. Bu gemi turu, tarih, kültür ve doğanın büyüleyici bir kombinasyonunu sunuyor. Baltık Denizi'nin incileri'ni keşfetmek için MSC Poesia ile bu eşsiz maceraya katılın.

1299 € Detay
Uçak Dahil COSTA DIADEMA İLE KUZEYDEN GÜNEYE AVRUPA

Costa Diadema Gemisi ile Kuzeyden Güneye Avrupa kruvaziyer turu, sizi tarihi şehirlerin ve doğanın güzelliklerinin büyülü dünyasına davet ediyor. Geniş güverteler, şık restoranlar ve konforlu kabinlerle donatılmış Costa Diadema'da, unutulmaz bir seyahat deneyimi sizi bekliyor. Kopenhag'dan Barselona'ya uzanan bu büyüleyici rota, eşsiz anılar biriktirmeniz için muhteşem bir fırsat sunuyor. Şimdi rezervasyon yapın ve Costa Diadema ile Avrupa'nın en ihtişamlı yerlerini keşfedin!

899 € Detay
Uçak Dahil 5*DLX NEHİR GEMİSİ AMADEUS QUEEN İLE REN VE MOSEL NEHRİ

Amadeus Queen, unutulmaz bir serüvene davet ediyor. Bu 5 yıldızlı deluxe nehir gemisi ile Ren ve Mosel nehirlerinin büyüleyici güzelliklerini keşfedin.

1799 € Detay
Uçak Dahil MSC SEASIDE İLE IBIZA'LI AKDENİZ TURU

MSC Seaside ile İbiza'lı Akdeniz turuna katılın! Bu rüya gibi yolculuk, modern lüksün ve Akdeniz'in güzelliklerinin mükemmel bir birleşimini sunuyor. Ibiza'nın enerjisi ve diğer Akdeniz noktalarının cazibesi sizi bekliyor.

999 € Detay
Uçak Dahil COSTA FASCINOSA ile AKDENİZ & AZUR ADALARI

Zarafeti ve konforu bir araya getiren Costa Fascinosa gemisiyle büyüleyici Akdeniz güzelliklerini keşfedin. Azur Adaları'nda masmavi suların keyfini sürün, tarihin ve lezzetlerin izlerini sürün. Bu unutulmaz deneyimi yaşamak için hemen rezervasyon yapın ve hayatınızın tatilini planlamaya başlayın. Costa Fascinosa ile unutulmaz bir yolculuk sizi bekliyor!

1499 € Detay

Satışı Tamamlanmıştır!

İSKOÇYA - İRLANDA

Doğanın göz alıcı renkleri, büyüleyici jeolojik oluşumlar, muhteşem kaleler, şatolar, saraylar, publar...

Detay

BAYRAM TURU

Uçak Dahil DLX NEHİR GEMİSİ VIVA ONE İLE REN NEHRİ (BAYRAM TURU)

VIVA ONE, 88 kabinli ilk yeni Viva nehir gemisi 2022 yılında suya indirilmiştir, 176 yolcuya kadar gemide iyi hissetmelerini sağlayacak anların tadını çıkarmaya davet ediyor.

1699 € Detay

100 EUR İNDİRİM !

Uçak Dahil DLX NEHİR GEMİSİ DOURO QUEEN ile ‘’Ramazan Bayramında’’ DOURO NEHRİ PORTEKİZ – İSPANYA

2005 yılında seferlerine başlayan gemi, 78 metre, 65 kabin / 130 yolcu kapasitelidir. 2022 yılında tamamen yenilenen gemideki kabinlerde; oturma alanı, Tv, kasa, saç kurutma makinası vb hizmetler bulunmaktadır. 

2799 € Detay
Uçak Dahil Kuzey Kore & Çin: Kim İl-Sung'un Doğum Günü Kutlamaları

Kuzey Kore, kendine özgü yapısını neredeyse tüm dünyaya karşı muhafaza etme mücadelesi veren bir uzak ülke. Soğuk Savaş dönemindeki müttefiklerinin çoğu küreselleşme karşısında direnemeyip zamanla ortadan kalksa da, Kuzey Kore var olmaya devam ediyor. Siyasi ve sosyal yapısıyla hiçbir ülkeye benzemeyen Kuzey Kore, aynı zamanda tüm dünyanın merak ettiği kapalı bir kutu. Batı dünyasının birbirine benzeyen şehirleri yerine, alışılmışın dışında rotalar yapmak anlayışıyla, ülkenin eski lideri Kim İl-Sung’un doğum gününde, çekici ve benzersiz bir yapıya sahip bu ülkeyi keşfetmek için yola çıkıyoruz. Destansı boyutlarda, 4000 yıllık, çalkantılı fakat büyüleyici tarihiyle diğer durağımız olan Çin ise, zıtlıklar ve çeşitliliklerle dolu, akıl sır ermez bir ülke. Pekin'in tarihi Tiananmen Meydanı’ndan başlıyoruz, Dünyanın ahşaptan yapılmış en büyük sarayından geçip, Çin Seddi’ni ziyaret edeceğiz, Ardından Kuzey Kore’ye geçip Pyongyang'da kutlama danslarını gözlemleyecek, Kore Savaşı'na bir de diğer taraftan bakacak, Yerel halkın içine karışacağız. Kısacası, «Dünya Değişmeden» Kuzey Kore'nin merak uyandıran ve bilinmeyen yönlerini keşfedeceğiz...

4950 € Detay
COSTA FORTUNA İLE İSTANBUL HAREKETLİ : MİKONOS-RODOS-GİRİT-SANTORİNİ-PİRE/ATİNA

Ve işte gemi seyahatinin olmazsa olmazı gemide hayat! Her gün yeni limanları keşfetmenin hazzı bir yana, gemide sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek paha biçilmez bir tatil deneyimi!.. İstanbul kalkışlı Yunan adaları turlarının, alternatif tarih ve rotalar için bizle iletişime geçebilirsiniz.

599 € Detay
Uçak Dahil COSTA SMERALDA SARDİNYA ADASI & BATI AKDENİZ

Costa Smeralda, İtalyan Dolce Vita’nın kendisi; kaygısız, saçınızı dalgalandıran bir esinti ve her zaman denize bakar.

899 € Detay
Uçak Dahil COSTA DIADEMA NORVEC FİYORTLARI

Gün boyu aktiviteler ile şımartılacaksınız; gün batımı yürüyüşlerinden, uluslararası sanatçıların sahne alacağı performanslara ve tiyatro gösterilerine kadar.

999 € Detay
Uçak Dahil MSC SEAVIEW BALEAR ADALARI & BATI AKDENİZ TURU

MSC Seaside devrimci mimarisi ve nefes kesen teknolojisi ile yeni jenerasyon cruiselar gemilerinin başlangıcı. MSC Seaside , güneşi takip eden gemi !

1149 € Detay
Uçak Dahil MSC PREZIOSA İLE ARKTİK & NORVEÇ FİYORTLARI

Dünya çapında seyahat etmeniz için lüx ve ihtişam ile tasarlanmış ekolojik gemi MSC Preziosa ile Akdeniz yaşam tarzını deneyimleyin.

2299 € Detay
Uçak Dahil 5*DLX NEHİR GEMİSİ Amadeus Riva ile 3 Nehir REN & MOSEL & MAIN NEHRİ

2022’ de suya indirilen ailesinin en yeni üyelerinden 5 yıldızlı AMADEUS Cara gemisi 135 metre uzunluğunda 162 konuk için hizmet sunmakta olup Tuna, Ren ve yan kollarında görev yapacaktır

1899 € Detay
Uçak Dahil SUN PRINCESS YUNANİSTAN – KARADAĞ – İTALYA – İSPANYA

1990 yolcu kapasitesi, 830 mürettebatı ile Princess Cruise firmasına bağlı 5 yıldızlı bir gemidir. Gece ışık şovları, açık hava sinema, her yaş grubuna göre çocuk kulüpleri, gösteri ve şov alanları ve gemide bulunan 4 adet havuz ile iyi eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz

1599 € Detay
Uçak Dahil Ermenistan-Gürcistan

Asmanın ve üzümün doğduğu topraklara gidiyoruz. Tiflis’in eski sokaklarından Ermenistan’ın etkileyici doğasına ve kültürel hazinelerine, Gürcü şaraplarını tadarak ve tarihin izini sürerek Güney Kafkasya’yı tarihi, kültürel ve gastronomik açıdan yeniden keşfedeceğiz.

2350 $ Detay
Uçak Dahil AMADEUS QUEEN İLE REN NEHRİNDE İSVİÇRE & FRANSA & HOLLANDA & ALMANYA TURU

Bu gemi, AMADEUS Lüftner gemilerinin ödüllü modelini takip ediyor, ancak daha da yenilikçi gelişmeler sunuyor. Popüler ferahlık konsepti korunmuş olan bu gemimizde yalnızca geniş ortak alanları değil, aynı zamanda geniş kabinleri de içerir: 12 büyük süit, açık balkon ve rahat bir okuma köşesi ile etkileyicidir, 70 standart kabin ise çoğunlukla otomatik olarak indirilebilen panoramik pencere cephelerine ve lüks banyolara sahiptir. .

1899 € Detay
Uçak Dahil MSC ARMONIA İLE ADRİYATİK PETITE CRUISE

MSC Armonia basit tanımların dışında, klasik cruise çizgileri ile lüx bir tatil köyünün tüm özelliklerini mükemmel şekilde harmanlanmasıdır.

897 € Detay
Uçak Dahil DIAMOND PRINCESS JAPONYA & GÜNEY KORE TURU

İsmi egzotik taşlardan gelen bu gemi en ilgi çekici tatil bölgelerine hareket etmektedir. Diamond Princess, yıldızlar altında sinema keyfi sakin ve dingin mekan Sanctuary de hizmet vermektedir.

2699 € Detay
Uçak Dahil MSC GRANDIOSA İLE TUNUS’LU AKDENİZ TURU

MSC Grandiosa sanatsal teknolojinin, tasarımın, deniz sevgisinin, konforun ve pratikliğin bir kombinasyonu.Yürüyüş alanının tavanı 480m2 LED ekran ile kaplanıyor; dijital gökyüzü, cam tavan, gün batımları, gün doğumları ve yıldızları görmeyi mümkün kılacak.Eğlence parkı, su parkı, manzaralı alanlar ve 2 adet kapalı yürüyüş alanı mevcut.

849 € Detay

4950 yerine 4550 EURO

Uçak Hariç UGANDA RUANDA

Muhteşem bir doğanın keyfini çıkarmak için, yabancı olduğumuz bir tarihi öğrenerek Afrika'nın ortasında bir maceraya gidiyoruz

4550 € Detay

6950 yerine 6450$

Uçak Dahil Güney Amerika 7 Ülke

Büyük bir kültürün, muhteşem bir coğrafyanın, bağımsızlık savaşlarının, askeri darbelerin, devrimlerin, toplumsal çalkantıların beşiği Latin Amerika'yı keşfe çıkıyoruz.

6450 $ Detay
Uçak Dahil ASYA'DA 4 ÜLKE 4 BAŞKENT

İlk defa "Dünya Değişmeden" tarafından yapılan bu benzersiz turumuzda, Asya'nın 4 ülkesini ve 4 başkentini gezeceğiz.

2950 $ Detay

Satışı Tamamlanmıştır!

Uçak Dahil Türkmenistan

Yıllardır kapalı olan Türkmenistan'ın tarihini, kültürünü ve bakir coğrafyasını keşfe çıkıyoruz. 

Detay
Uçak Dahil Romanya: Drakula'nın İzinde Karpatlar ve Transilvanya

Transilvanya kasabalarında zamanın dışına çıkacağımız ve Dracula'nın görkemli şatosunu ziyaret edeceğimiz Romanya...

1775 € Detay
Uçak Dahil Kuzey İran

Tarih boyunca topraklarımızı etkilemiş, Anadolu batıniliğine ciddi ölçüde etki etmiş bu coğrafyanın ülkemizin kültürüne bıraktığı izleri takip etmek, Nizari İsmailileri ve Erdebil tekkesini anlamak için bize çok yakın ama bir o kadar da bilinmez bir bölgeyi keşfe çıkıyoruz.

1800 € Detay
Uçak Dahil COSTA SMERALDA ile BATI AKDENİZ Ve SARDINYA ADASI TURU

Costa Smeralda, İtalyan Dolce Vita’nın kendisi; kaygısız, saçınızı dalgalandıran bir esinti ve her zaman denize bakar. Her gece yeni sahne performansları, geminin en yüksek güvertesinde bir su parkı, yeni nesil bir spa ve spor salonu ve çok daha fazlasıyla karşılanacaksınız.

1199 € Detay
Uçak Dahil COSTA DIADEMA ile GÜNEY’DEN KUZEY’E BÜYÜK AVRUPA TURU

Gün boyu aktiviteler ile şımartılacaksınız; gün batımı yürüyüşlerinden, uluslararası sanatçıların sahne alacağı performanslara ve tiyatro gösterilerine kadar sınırsız eğlence sizleri bekliyor.

1299 € Detay
Uçak Dahil Klasik İran

Kadim topraklarda eşsiz bir deneyim için yola çıkıyoruz!

2430 € Detay
Uçak Dahil Kolombiya

Botero'nun izlerini sürerek, Escobar'ın hayat hikayesinin peşine düşerek, Marquez'in kitaplarına konu olan coğrafyalarda, Kolombiya'nın farklı renkleri solmadan, Kısacası Dünya Değişmeden, Kolombiya'yı keşfe çıkıyoruz...

6450 $ Detay
Ermenistan-Gürcistan

Asmanın ve üzümün doğduğu topraklara gidiyoruz. Tiflis’in eski sokaklarından Ermenistan’ın etkileyici doğasına ve kültürel hazinelerine, Gürcü şaraplarını tadarak ve tarihin izini sürerek Güney Kafkasya’yı tarihi, kültürel ve gastronomik açıdan yeniden keşfedeceğiz.

2450 $ Detay
Uçak Dahil MSC LIRICA İLE ADRİYATİK & YUNAN ADALARI TURU

MSC Lirica Seçkinliğe,konfora ve misafirperverliğe odaklanmış klasik cruise deneyimini Akdenizli yaşam biçimi ile birleştirerek size getiriyor.Lobide ve lounge’larda rahatlarken tavandan tabana geniş açılı ve deniz manzaralı camlar ile manzaranın keyfini çıkartabilirsiniz.

1299 € Detay
MSC OPERA İLE BODRUM KALKIŞLI EGE & ADRİYATİK TURU

Gemide 2 konferans salonu, disko, video oyunları salonu, F1 simülatörü, solaryum, tiyatro, 4D sinema, casino, kütüphane, kağıt oyun salonu, sanat galerisi, internet kafe, kablosuz internet, alışveriş mağazaları, sağlık merkezi, jogging parkuru, basketbol, voleybol, tenis, futbol, bowling (50 m²), shuffleboard, kapalı ve açık çocuk alanı, disko ve karaoke gibi gençlere ayrılmış alanlar bulunmaktadır.  Spa'da; güzellik merkezi, fitness center, sauna, Türk hamamı, masaj odaları, thalassotherapy, aromatherapy, kromotherapy ve rahatlama alanları vardır.

609 € Detay
Uçak Dahil Peru - Bolivya - Kolombiya

Peru ve Bolivya’da İnkalar’ın izlerini sürmeye gidiyoruz…

5775 $ Detay
JOURNEY IDYLLIC Yunan Adaları & Atina Turu

Gemi turları size farklı bir tatil anlayışı ile kendinizi bir rüyada hissetmek istiyorsanız Yunan Adaları gemi turlarına mutlaka tercih etmelisiniz. Yunan adalarında bir tavernada uzonuzu yudumlamak, bir yandan da rembetiko dinleyip sevdiğinizle bambaşka bir tatil yaşayacaksınız. 

599 € Detay
Uçak Dahil Polonya

Küllerinden yeniden doğmayı bilmiş Leh halkının destansı hikâyesine tanık olacağımız Polonya...  

2450 € Detay
Uçak Dahil Tunus

Kartaca’nın izleri kaybolmadan, Tunus’u keşfe çıkıyoruz…

1350 € Detay
Uçak Dahil Türkmenistan

Yıllardır kapalı olan Türkmenistan'ın tarihini, kültürünü ve bakir coğrafyasını keşfe çıkıyoruz. 

3350 $ Detay

5250 YERİNE 4850 USD

Vietnam - Kamboçya - Laos

Hindiçin (Indochina), seksen ve doksanlı yıllarda birçoğumuzun televizyonlarda gizemini merak edip, bir gün ziyaret etmenin hayalini kurduğumuz bir coğrafyaydı. Ancak diğer bir yüzüyle de önce Fransızların işgali, ertesinde de Amerika’nın Vietnam müdahalesi ile son elli yılını acılar içinde geçirmiş bir coğrafya…

4850 $ Detay
Uçak Dahil KAMERUN GABON TURU

  Küçük Afrika diye de adlandırılan Kamerun, kıtanın batısında, çok renkli yaşamı ve farklı kültürleri ile ismini duyduğumuz bir kültür. Gabon ise dünyanın uzağında kalmış, kendi kültürünü en saf haliyle koruyan ülkeler arasında bulunmakta.   Son yıllarda Batı Afrika’da hızla artan turizm hareketliliği bu coğrafyalara hala çok fazla etki etmemiş olsa da Batılı gezginler gitgide daha çok seyahat etmeye başladılar. Yeni keşfedilen bu kültürler herkesi heyecanlandırmakta.   Batı Afrika Şamanizmini keşfederek, Kabileler yok olmadan, Bwiti seremonileri bitmeden, Kısacası Dünya Değişmeden, Kamerun ve Gabon’u keşfe çıkıyoruz.

7750 € Detay
Uçak Dahil Transnistria : Varolmayan Ülke

Avrupa'nın son komünist rejimini ayakta tutan bu küçük ve tanınmayan devletçiğini beraber keşfedelim!

1650 € Detay
Uçak Dahil NOEL PAZARLARI ALSACE

Noel pazarları “ Sizleri zencefilli kurabiye ve baharatlı şarap kokularıyla dolu büyüleyici bir dünyaya götürecek ”

1250 € Detay
Uçak Dahil COSTA FASCINOSA LİZBON’LU BATI AKDENİZ TURU

Tiyatro ve sinema klasiklerine bir övgü niteliğindeki her güverte, karakterlerden, hikayelerden ve Aida, Tosca, Zhivago gibi unutulmaz eserlerden ilham almıştır. Akşam şovlarından Spa'da veya havuz başında dinlenmeye kadar her türlü eğlencenin tadını çıkarabileceğiniz bu seyahatinizde eşsiz zamanlar geçireceksiniz.

1199 € Detay
Uçak Dahil Baltık Ülkeleri: Litvanya - Letonya - Estonya - Finlandiya

Bölgenin gururlu UNESCO başkentlerini, ortaçağ kale ve saraylarını, sahil kasabalarını, etkileyici Baltık mimari dokusunun yanı sıra bozulmamış ve huzur veren doğasını, nefesinizi kesecek bir rotayı Dünya Değişmeden ayrıcalığı ile keşfediyoruz..

2250 € Detay
Uçak Dahil Nieuw Statendam ile Baltık Başkentleri Turu

Akıcı çizgiler ve dramatik alanlar Holland America Nieuw Statendam'ı modern bir güzelliğe dönüştürüyor. Pinnacle Sınıfı gemilerimizin ikincisi olan geminin tasarımında müzik aletlerinin zarif kıvrımlarından ilham alınmıştır.  

1749 € Detay
Uçak Dahil Baltık Ülkeleri: Litvanya - Letonya - Estonya - Finlandiya

Bölgenin gururlu UNESCO başkentlerini, Orta Çağ kale ve saraylarını, sahil kasabalarını, etkileyici Baltık mimari dokusunun yanı sıra bozulmamış ve huzur veren doğasını, nefesinizi kesecek bir rotayı Dünya Değişmeden ayrıcalığı ile keşfediyoruz..

2150 € Detay

Satışı Tamamlanmıştır!

Uçak Dahil Adalar Ülkesi: Filipinler

7600’ü aşkın ada ve adacıktan oluşan Güneydoğu Asya’nın cenneti Filipinler...

Detay

1350 USD yerine 1150 USD

Uçak Dahil PARİS DİSNEYLAND

Masalsı dünyası, rengarenk karakterleri, macera ve eğlence dolu atraksiyonları ve sihirli anlarla dolu  ile unutulmaz bir deneyim sizi bekliyor.

1150 € Detay

1375 YERİNE 1250 EURO

Uçak Dahil PARİS DİSNEYLAND

Masalsı dünyası, rengarenk karakterleri, macera ve eğlence dolu atraksiyonları ve sihirli anlarla dolu  ile unutulmaz bir deneyim sizi bekliyor.

1250 € Detay
Uçak Dahil COSTA TOSCANA ile İBİZA’LI AKDENİZ TURU

Costa Toscana ile unutulmaz bir seyir! Uluslararası sanatçıların yer aldığı gösteriler ve eğlencelerin yanı sıra her yaştan misafir için kaydıraklı yüzme havuzları ile su parkı, son teknoloji bir spa ve spor salonu ve çok daha fazlası sizi bekliyor.

1099 € Detay
Uçak Dahil MSC POESIA İLE KUZEY’den GÜNEY’e SONBAHAR TURU

Bu gemi turu, tarih, kültür ve doğanın büyüleyici bir kombinasyonunu sunuyor. Kuzey'den Güney'e yaşamın incileri'ni keşfetmek için MSC Poesia ile bu eşsiz maceraya katılın.

1499 € Detay
Uçak Dahil MSC SEASIDE İLE KISA AKDENİZ TURU

MSC Seaside devrimci mimarisi ve nefes kesen teknolojisi ile yeni jenerasyon cruiselar gemilerinin başlangıcıdır.

799 € Detay
Uçak Dahil MSC WORLD EUROPA İLE SEKER BAYRAMINDA AKDENİZ TURU

MSC WORLD EUROPA gemisi 2022 yılında inşa edilmiş olan ve halen Malta bayrağı altında bulunan bir  Cruise gemisidir.

1359 € Detay
Uçak Dahil MSC EURIBIA İLE NORVEÇ FİYORTLARI TURU

MSC EURIBIA gemisi 2023 yılında inşa edilmiş olan ve halen Malta bayrağı altında bulunan bir Cruise gemisidir.

1249 € Detay
Uçak Dahil COSTA DIADEMA KANARYA ADALARI & BATI AKDENİZ TURU

Gün boyu aktiviteler ile şımartılacaksınız; gün batımı yürüyüşlerinden, uluslararası sanatçıların sahne alacağı performanslara ve tiyatro gösterilerine kadar en güzel anlar siz misafirlerimizi bekliyor.

1199 € Detay
Uçak Dahil QUEEN MARY 2 ile BÜYÜK BRİTANYA TURU

Gemi, transatlantik denizlerdeki ilk Canyon Ranch Kaplıca Kulübüne, güneş sistemini canlandıran uzay kubbesine, en büyük balo salonuna, en büyük kütüphaneye, iki katlı tiyatro salonuna, beş adet kapalı ve açık yüzme havuzuna, jakuzilere, butiklere ve geniş çocuk bahçelerine sahiptir.

2349 € Detay

3100 yerine 2750 EURO

Uçak Dahil ENDÜLÜS FAS

Tutkulu flamenko ezgisi eşliğinde, beyaz bir köyde veya arenada, gösterişli saraylarda, biriktiğimiz hikayelerle Endülüs’ü geziyoruz. 

2750 € Detay

Uçak Dahil!

Uçak Dahil Transnistria : Moldova Şarap Festivali

Avrupa'nın son komünist rejimini ayakta tutan bu küçük ve tanınmayan devletçiğini beraber keşfedelim!

1750 € Detay
Uçak Dahil MSC EURIBIA NORVEÇ FİYORTLARI TURU

MSC Euribia, adını denizlerde ustalaşmak için rüzgarları, hava durumunu ve takımyıldızlarını kullanan ve değerli deniz ekosistemini korumak ve muhafaza etmek için son teknoloji sürdürülebilir teknolojilerin konuşlandırılmasında ustalaşmak için geminin vizyonunu geliştiren antik tanrıça Eurybia`dan alıyor. .

1399 € Detay

1825 yerine 1575 USD

Uçak Dahil SURİYE

12 yıldır seyahat edilemeyen Suriye’ye, Keşif ekibimiz tarafından yapılan inceleme neticesinde güvenilir ve zengin içerikli gezi programımızı hazırladık.

1575 $ Detay
Uçak Dahil COSTA FAVOLOSA LİZBON’LU BATI AKDENİZ TURU

  Costa Favolosa'da kendinizi bir peri masalında gibi hissedeceksiniz, gemide etrafınızdaki her şey sizi keyifle dolduracak ve harika anlara ilham verecek. İşte Costa Favolosa'nın cazibesi. Deniz manzarasına bakan balkonlu kabininizde her uyandığınızda orada.

999 € Detay

4850 yerine 4450 USD

Uçak Dahil SUUDİ ARABİSTAN TURU

Uçsuz bucaksız çölleri ve yüksek dağların eteklerindeki vahaları, antik şehirleri ve modern metropolleri,ile Kızıldeniz’in kıyısında zıtlıklar ülkesi Suudi Arabistan…

4450 $ Detay

4850 yerine 4450 EURO

Fildişi Sahili Turu

İçinde barındırdığı yaklaşık altmış etnik grubu ve her birinin  kendine özgü kültürleri ile  çok katmanlı ve renkli ülke Fildişi Sahili’ne doğru yola çıkıyoruz.

4450 € Detay

3950 yerine 3750 USD!

Uçak Dahil Filipinler

7600’ü aşkın ada ve adacıktan oluşan Güneydoğu Asya’nın cenneti Filipinler...

3750 $ Detay

1875 YERİNE 1475 EURO

Uçak Dahil İspanya - Fransa

İspanya’nın 17 özerk bölgesinden biri olan Bask Bölgesi’ne hem gurme lezzetlerin peşinden hem İspanya İç Savaşı’nın izlerinden gideceğimiz, Fransa’nın ve dünyanın en önemli bağcılık merkezlerinden olan Bordo’yu keşfedeceğimiz bir yolculuğa çıkıyoruz.

1475 € Detay
Uçak Dahil Regal Princess ile Büyük Britanya & İskoçya & İrlanda Turu

Regal Princess'teki 1.400'den fazla balkonun birinden geniş manzaraların keyfini çıkarın veya geminin kenarından 28 fit öteye uzanan cam zeminli bir yürüyüş yolu olan SeaWalk®'ta gezinin!

2199 € Detay
Uçak Dahil İspanya - Fransa

İspanya’nın 17 özerk bölgesinden biri olan Bask Bölgesi’ne hem gurme lezzetlerin peşinden hem İspanya İç Savaşı’nın izlerinden gideceğimiz, Fransa’nın ve dünyanın en önemli bağcılık merkezlerinden olan Bordo’yu keşfedeceğimiz bir yolculuğa çıkıyoruz.

1675 € Detay
Uçak Dahil 5* DLX NEHİR GEMİSİ VİVA MOMENTS İLE ‘’KURBAN BAYRAMINDA ‘’ ROMANTİK REN NEHRİ

2018 yılının başında seferlerine başlayan geminin uzunluğu 135m, genişliği 11,40m, yüksekliği 6 metre ve toplam 3 katlı olan gemide 88 kabin bulunmaktadır ve yolcu kapasitesi 176 olarak belirlenmiştir.

1899 € Detay

2570 yerine 2370 EURO

Uçak Dahil Romantik Yol UNESCO Mirasları - Almanya - Avusturya

Mozart’ın şehri Salzburg, masalsı Füssen, 7 harikadan biri Neusschwanstein Şatosu ve Romantik yolun renkli kasabaları

2370 € Detay
Uçak Dahil COSTA DIADEMA İLE NORVEÇ FİYORTLARI TURU

Şatosu ve Korsan kalyonu ile sadece çocuklara ayrılmış bir güverte bulacaksınız. Ve derin rahatlama anları için, masajın keyfini çıkarabileceğiniz ve denizi seyredebileceğiniz harika bir Spa hizmetinizde! Bir aperatif ister misiniz? Aperol Spritz Bar sizi bekliyor! Ya yemekten sonra? İçinizdeki çocuğu ortaya çıkarmak için bir oyun odası ya da gerçek bir Alman barında mükemmel bir bira.

1049 € Detay

5250 yerine 4850 USD!

Uçak Dahil Vietnam - Laos - Kuzey Tayland - Kamboçya

Sonsuz keşif, unutulmaz anılar ve ilham vadeden topraklarda, İhtişamlı tapınaklar ve yerel kabile köyleri zamana yenik düşmeden, Vietnam, Kamboçya, Kuzey Tayland ve Laos’u “Dünya Değişmeden” ayrıcalığı ile geziyoruz.

4850 $ Detay

5350 yerine 4950 USD!

Uçak Dahil Vietnam - Laos - Kuzey Tayland - Kamboçya

Sonsuz keşif, unutulmaz anılar ve ilham vadeden topraklarda, İhtişamlı tapınaklar ve yerel kabile köyleri zamana yenik düşmeden, Vietnam, Kamboçya, Kuzey Tayland ve Laos’u “Dünya Değişmeden” ayrıcalığı ile geziyoruz.

4950 $ Detay
Uçak Dahil COSTA TOSCANA B.A.EMİRLİKLERİ & KATAR & UMMAN TURU

Doğu'nun gizemli atmosferi ve Akdeniz'in sakin sularını bir araya getiren harika bir tur sizleri bekliyor.

799 € Detay
Uçak Dahil MSC MUSICA İLE IBIZA & AKDENİZ TURU

MSC Musica sadece yeni bir ekolojik cruise değil, MSC Cruises'ın özelliklerini barındıran yaratıcılık,kaliteli ve doğal materyaller, detaylarda özenle zenginleştirilmiş zarif seçimleri bir arada bulunduran seçkin bir müzik dinletisi.

899 € Detay
Uçak Dahil MSC EURIBIA NORVEÇ FİYORTLARI TURU

31 Ocak Tarihine Kadar Yapılan Rezervasyonlarda 120€ Değerindeki Son gün Hamburg Şehir Turu Ücretsiz

1049 € Detay

Satışı Tamamlanmıştır!

Uçak Dahil EJDERHA DİYARINDA KEŞFEDİLMEYEN ÇİN

Doğu Asya’nın gizemli ve görkemli ülkesi Çin’in keşfedilmemiş güzelliklerini, Dünya Değişmeden, ayrıcalığı ve deneyimi ile keşfe çıkıyoruz.

Detay

ÖZEL FİYAT

Uçak Dahil PREMIUM MS CERNISEVSKI ile VOLGA VOLGA BEYAZ GECELER TURU

Volga  turu olarak bilinen kanal, göl ve nehirlerle oluşan suyolu turumuz ile Rusya’yı tanımanın en ideal yolu olan Çar suyollarını kullanıyoruz. Bir diğer adı da Volga Volga / Beyaz Geceler turumuzda, Rus tarihini ve geleneklerini yakından inceleme fırsatınız olacaktır. Gezimiz güzergâhında farklı Rus kiliselerini, küçük köyleri, kendine özgü mimariye sahip harika kır evlerini, Avrupai mimarı yapılarıyla ve Baltık İncisi Petersburg’u, geçmişi ile iç içe halka halka gelişen ve sürekli değişen, Rus mimarının en belirgin yapıtlarını taşıyan Moskova’da göreceğimiz önemli cazibe merkezlerindendir.  Manastırlar, salt manevi işlevleri dışında, eğitimin önemli merkezleridir. Gezimiz sırasında tarihsel öneme sahip yerleri ziyaret ederken, Rusların dinleri, inançları ve gelenekleri hakkında daha çok bilgilere sahip olacaksınız.    

1990 € Detay

PROMOSYON FİYAT

Uçak Dahil MOONLIGHT SONATA ile VOLGA VOLGA - BEYAZ GECELER TURU

Volga turu olarak bilinen kanal, göl ve nehirlerle oluşan suyolu turumuz ile Rusya’yı tanımanın en ideal yolu olan ünlü  Çar suyollarını  kullanıyoruz. Bir diğer adı da Volga Volga / Beyaz Geceler turumuzda, Rus tarihini ve geleneklerini yakından inceleme fırsatınız olacaktır. Gezimiz güzergâhında farklı Rus kiliselerini, küçük köyleri, kendine özgü mimariye sahip harika kır evlerini, Avrupai mimarı yapılarıyla ve Baltık İncisi Petersburg’u, geçmişi ile iç içe halka halka  gelişen ve sürekli değişen, Rus mimarının en belirgin yapıtlarını taşıyan Moskova’da göreceğimiz önemli cazibe merkezlerindendir.  Manastırlar, salt manevi işlevleri dışında, eğitimin önemli merkezleridir. Gezimiz sırasında tarihsel öneme sahip yerleri ziyaret ederken, Rusların dinleri, inançları ve gelenekleri hakkında daha çok bilgilere sahip olacaksınız. olga turu olarak bilinen kanal, göl ve nehirlerle oluşan suyolu turumuz ile Rusya’yı tanımanın en ideal yolu olan ünlü  Çar suyollarını  kullanıyoruz. Bir diğer adı da Volga Volga / Beyaz Geceler turumuzda, Rus tarihini ve geleneklerini yakından inceleme fırsatınız olacaktır. Gezimiz güzergâhında farklı Rus kiliselerini, küçük köyleri, kendine özgü mimariye sahip harika kır evlerini, Avrupai mimarı yapılarıyla ve Baltık İncisi Petersburg’u, geçmişi ile iç içe halka halka  gelişen ve sürekli değişen, Rus mimarının en belirgin yapıtlarını taşıyan Moskova’da göreceğimiz önemli cazibe merkezlerindendir.  Manastırlar, salt manevi işlevleri dışında, eğitimin önemli merkezleridir. Gezimiz sırasında tarihsel öneme sahip yerleri ziyaret ederken, Rusların dinleri, inançları ve gelenekleri hakkında daha çok bilgilere sahip olacaksınız.

2490 € Detay
Uçak Dahil VIVA MOMENTS ile REN NEHRİNDE ALMANYA - FRANSA TURU

2018 yılının başında seferlerine başlayan geminin uzunluğu 135m, genişliği 11,40m, yüksekliği 6 metre ve toplam 3 katlı olan gemide 88 kabin bulunmaktadır ve yolcu kapasitesi 176 olarak belirlenmiştir. Tüm kabinlerde; klima, Tv, telefon, minibar, kasa, saç kurutma makinası, kıyafet askısı, havlu, şampuan gibi imkanlar mevcuttur. (Suite kabinler haricindeki kabinlerde Terlik ve Bornoz bulunmamaktadır).  

2299 € Detay
NOEL PAZARLARI ALSACE

Noel pazarları “ Sizleri zencefilli kurabiye ve baharatlı şarap kokularıyla dolu büyüleyici bir dünyaya götürecek ”

1250 € Detay
Uçak Dahil COSTA FAVOLOSA BÜYÜLÜ FAS & BATI AKDENİZ TURU

Costa Favolosa'da kendinizi bir peri masalında gibi hissedeceksiniz, gemide etrafınızdaki her şey sizi keyifle dolduracak ve harika anlara ilham verecek. İşte Costa Favolosa'nın cazibesi. Deniz manzarasına bakan balkonlu kabininizde her uyandığınızda orada. Dinlenmenin en iyi yolu, Spa veya açık havadaki jakuzili havuzlar, ardından şarap barında harika bir kadeh şarap içmektir. Akşam yemeği! Ünlü bir dünya mutfağı veya Napoliten pizza zamanı geldi mi? Alternatiflerle şımartıldığınız, gerçek bir peri masalı!

999 € Detay
AMADEUS CARA İLE ROMANTİK REN VE MOSEL NEHRİ & 4 ÜLKE TURU

2022 yapımı gemimiz, 135 metre, 82 kabin / 163 yolcu kapasitelidir. Tüm kabinlerde; oturma alanı, Tv, wi-fi hizmeti, kasa, saç kurutma makinası vb hizmetler bulunmaktadır. AMADEUS gemileri arasında en yeni gemi olma özelliğine sahip bu gemi toplam 72 adet geniş deluxe kabin ve 10 adet AMADEUS Suit sunmaktadır. Diğer gemilerimizde olduğu gibi, Mozart ve Strauss Güvertesindeki kabinlerde de, tüm kabin cephesine uzanan ve AMADEUS gemileri için özel olarak tasarlanmış alçaltılmış panoramik pencereler bulunmaktadır. Tüm deluxe kabin ve süitlerde konforlu, ferah banyolar, bilgi-eğlence sistemleri, düz ekran televizyon, telefon, kabin kasası, mini bar ve kişiye özel ayarlanabilen klima bulunmaktadır. Ayrıca süitlerde rahat bir köşe kanepe, lüks banyo ve dışarı çıkmalı dış balkon bulunmaktadır

1949 € Detay
Uçak Dahil 6* QUEEN VICTORIA ile BATI AKDENİZ TURU

'' KRALİÇELERİN GEMİSİ '' LUXURY CRUİSE-QUEEN VICTORIA İLE  AKDENİZ ULTRA LÜKS  Queen Victoria ile keyifli bir Akdeniz seyahat fırsatı … 

1249 € Detay
Uçak Dahil 6* SEABOURN OVATION ile FRANSIZ RIVIERASI BATI AKDENİZ KIYILARI

Ultra Lüks & Ultra Her Şey Dahil

4749 € Detay
EJDERHA DİYARINDA KEŞFEDİLMEYEN ÇİN

Doğu Asya’nın gizemli ve görkemli ülkesi Çin’in keşfedilmemiş güzelliklerini, Dünya Değişmeden, ayrıcalığı ve deneyimi ile keşfe çıkıyoruz.

4350 $ Detay
5* NORWEGIAN GETAWAY ile EGE ADALARI & DOĞU AKDENİZ TURU

İSTANBUL BAŞLANGIÇLI VE BİTİŞLİ PROGRAM !

1314 € Detay
Uçak Dahil Meksika

UNESCO Dünya Mirası Listesine alınan antik tapınak ve kentler, müzeler, Oaxaca’da “Ölüler Günü” törenleri, Diego Riviera’ya ait murallar, Lev Troçki’nin Evi, Frida Kahlo’ya ait Mavi Ev, Ik Kil Cenote, Mariachilerin ezgileri ve yerel lezzetler ile MEKSİKA…

6450 $ Detay
Uçak Dahil REN NEHRİ'NDE NOEL PAZARLARI TURU

Yemek Kültürü Seyahatiniz esnasında gemimiz Alman Mutfağının seçkin örneklerinden siz değerli misafirlerimize belirli günlerde sunacaktır. Elektrik Elektrik prizleri Türkiye ile aynıdır. Alışveriş Şehir merkezlerinde bulunan alışveriş merkezleri ve hediyelik eşya satan küçük tezgahlardan alışveriş imkânı bulunmaktadır.

1299 € Detay
Uçak Dahil BEYAZ GECELER

Beyaz Geceler St. Petersburg - Deluxe Red Arrow Treni -  Moskova

2580 € Detay
BEYAZ GECELER

Beyaz Geceler St. Petersburg - Deluxe Red Arrow Treni -  Moskova

2580 € Detay

KABİN BAŞI 300 $ HARCAMA KREDİSİ HEDİYE **

Uçak Dahil 5* HOLLAND AMERICA OOSTERDAM ile AKDENİZ & ADRİYATİK TURU

KABİN BAŞI 300 $ HARCAMA KREDİSİ HEDİYE **

1599 € Detay
Uçak Dahil 5* HOLLAND AMERICA OOSTERDAM ile AKDENİZ HAZİNELERİ & 6 ÜLKE TURU

KABİN BAŞI 300 $ HARCAMA KREDİSİ HEDİYE **

2199 € Detay

GURME TURU

Uçak Dahil MSC SEASIDE İLE AKDENİZ TURU

1099 € Detay

Singapur Hava Yolları İle!

Uçak Dahil JAPONYA: Momiji Gari

Momijigari döneminde, Uzakdoğu’nun kendine özgü kültürüyle gezginleri cezbeden gizemli adası Japonya...

5250 $ Detay

Türk Hava Yolları İle!

Uçak Dahil JAPONYA: Momiji Gari

Momijigari döneminde, Uzakdoğu’nun kendine özgü kültürüyle gezginleri cezbeden gizemli adası Japonya...

6450 $ Detay
Uçak Dahil ÇİN'İN GİZEMLİ DÜNYASI

«Hayallerdir insanı ayakta tutan.» Konfüçyüs’ün bu sözünü takip ederek bir Uzak Doğu hayalinin peşine düşüyor, filozofun doğduğu topraklara Çin’e doğru rotamızı çeviriyoruz

4250 $ Detay
ÇİN'İN GİZEMLİ DÜNYASI

«Hayallerdir insanı ayakta tutan.» Konfüçyüs’ün bu sözünü takip ederek bir Uzak Doğu hayalinin peşine düşüyor, filozofun doğduğu topraklara Çin’e doğru rotamızı çeviriyoruz

4250 $ Detay
Uçak Dahil Güney Amerika 7 Ülke

Büyük bir kültürün, muhteşem bir coğrafyanın, bağımsızlık savaşlarının, askeri darbelerin, devrimlerin, toplumsal çalkantıların beşiği Latin Amerika'yı keşfe çıkıyoruz.

6750 $ Detay
Güney Amerika 7 Ülke

Büyük bir kültürün, muhteşem bir coğrafyanın, bağımsızlık savaşlarının, askeri darbelerin, devrimlerin, toplumsal çalkantıların beşiği Latin Amerika'yı keşfe çıkıyoruz.

6450 $ Detay