Biz Kimiz ? Mantra Travel Yol Arkadaşları Ekibimiz

Ergül Kocamaz

"Yola bir düşüldü mü ömür boyu gidilir "Atilla Ilhan .

Yolumuz açık ola...

1954 yılında Aydın'da doğdu. Aydin Fen Lisesi'ni, Izmir/Buca Eğitim Enstitusunde Fransızca Bölümü'nü bitirdi.Pau'da stajını bitirdi. Sonrasında Besancon Uluslararası Fransızca Öğretmenliği'nde okudu. Fransızca öğretmenleri yetiştirme kurslarında formatör olarak görev yaptı.
1987'de Profesyonel Turist Rehberi kokartı almaya hak kazandı. 31 yıldır ülkemizde ve dünyanın ilginç, farklı, kültürel bölgelerinde yerli ve yabancı gezginlere yol arkadaşlığı yapıyor..

TURLAR
Fransa Çingene Festivali turları ile Ergül Kocamaz liderliğinde Fransa'nın en ünlü festivallerinden Çingene Festivali seni bekliyor. 23 Mayıs 2020 - 26 Mayıs 2020

Güney Fransa’da bulunan Provence bölgesi son senelerde ismini Lavanta Bahçeleri ile duyurmuş olsa da aslında içinde birçok yerellik barındırır ve çok farklı kültürlere ev sahipliği yapmaktadır. Bu rotamızda dünyanın en renkli kültürlerinden birinin kendileri açısından en önemli buluşmasına katılmak, çingene buluşmasına kendi gözlerimizle şahitlik etmek için yola çıkıyoruz.

840 € Detay
Ergül Kocamaz liderliğinde Fas turu ile Kuzey Afrika egzotizmini bir yerli gibi yaşamak isterseniz bu turumuzda bize katılın. 25 Ekim 2020 - 02 Kasım 2020

Fas, günümüz Kuzey Afrika’sının hala egzotik yapısını koruyan ama bir o kadar da modern eğlence ile harmanlanmış farklı bir coğrafyası.

1650 € Detay