KARA
TURLARI
GEMİ-NEHİR
TURLARI

Regal Princess ile Büyük Britanya & İskoçya & İrlanda Turu

Regal Princess ile Büyük Britanya & İskoçya & İrlanda Turu

2199€
Bu turumuzda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır.
2199 € ?>Bu turumuzda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tura ait yeni tarihler açıldığında bilgi almak isterseniz lütfen info@dunyadegismeden.com adresine mail atın.

Yol Arkadaşı

Tur Bölgesi

Britanya & İskoçya & İrlanda

Zorluk Seviyesi

 • Her yaş grubu misafirimiz için uygundur.

Kıyafet Tercihleri

 • Haziran ayı genellikle ılıman bir hava sunar, bu nedenle hafif ve nefes alabilir kumaşlardan yapılmış giysiler tercih edilebilir. Pamuklu veya keten giysiler, rahat bir seçenek olabilir.
   
 • Birleşik Krallık'ta hava durumu değişken olabilir, bu nedenle su geçirmez hafif bir yağmurluk veya katlanabilir bir şemsiye yanınızda bulundurmak iyi bir fikir olabilir.
   
 • Eğer şehirde yürüyüş yapmayı planlıyorsanız, rahat yürüyüş ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Vize Bilgisi

 • İngiltere vizesi ve SCHENGEN vizesi gereklidir.

Uçuş Süresi

 • Yaklasık olarak 1 saat sürmektedir.

Para Birimi

 • Yanınızda STERLIN bulundurmanız gerekmektedir.

Hayata Dair

 • Birleşik Krallık, çeşitli lezzetlere ev sahipliği yapmaktadır. Yerel restoranlarda ve pazarlarda geleneksel yemekleri denemek, kültüre daha yakından tanıklık etmenizi sağlayabilir.
   
 • Gittiğiniz şehirdeki yerel etkinlikleri ve festivalleri önceden kontrol edin. Yerel etkinliklere katılarak yerel kültürü daha yakından deneyimleyebilirsiniz.

Tavsiyeler

 • Birleşik Krallık, zengin tarihi ve kültürel mirasıyla ünlüdür. Müzeleri, tarihi yerleri ve sanat galerilerini ziyaret ederek bu zenginliği keşfedin.

 • Yetişkinler için ayrılmış sakin bir sığınak olan Sanctuary'den göz kamaştırıcı Princess WaterColor Fantasy ışık ve su gösterisine ve daha fazlasına kadar her ruh haline uygun eğlenceler bulacaksınız.

1.Gün

İSTANBUL – LONDRA

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde buluşma. Türk Hava Yolları TK1979 sefer sayılı uçağı ile saat 07:50’ de Londra’ ya hareket. Yerel saat ile 09:45 varışımızın ardından bizi bekleyen özel aracımızla Southampton limana doğru yola çıkıyoruz. Check in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşme için serbest zaman. Gemimiz akşam 16:00’ da limandan ayrılıyor.

2.Gün

DENİZDE SEYİR

Denizde seyir halinde geçecek olan bu günde geminin açık ve kapalı havuzlarından, fitness sauna gibi aktivitelerinden ya da gümrüksüz mağazalardan alışveriş yaparak zamanınızı geçirebilirsiniz. Bunun dışında şovlar ve müzik eşliğinde barda eğlenceli vakit geçirip kumarhanede şansınızı denemek isteyebilirsiniz.

3.Gün

CORK

Gemimiz sabah 07:00’ da limana yanaşacaktır. Gemimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Cork Şehir & Blarney Köyü turuna katılabilirler. Tur esnasında Blarney köyüne hareket edeceğiz, bu güzel köyde Blarney kalesini görme ve orijinal Irish Coffee içme şansını yakalayacağız. Verilecek serbest zamanın ardından İrlanda’ nın 2. Büyük şehri olan Cork şehir merkezine hareket edeceğiz. Şehir merkezi turumuzda ünlü İngiliz Pazarı, Aziz Fin Barre’s Kathedrali, Fitzgerald Park, Elizabeth Fort(Kale) ve Crawford Sanat galerisini gezdikten sonra dileyen yolcularımız şehrin tadını çıkarmaya devam edebilir dileyen yolcularımız gemiye dönüş sağlayabilir. Gemimiz akşam saat 18:00’ da limandan ayrılacaktır.

4.Gün

DUBLIN

Gemimiz sabah 07:00’ da limana yanaşacaktır. Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından arzu eden misafirler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Dublin Şehir Turuna katılabilirler. Turumuzda İrlanda’ nın en ünlü şehri Dublin’i keşfe çıkacağız. Turumuza I. Elizabeth’in kurucusu olduğu ve Oscar Wilde, Samuel Beckett gibi Nobel ödüllü yazarların mezun olduğu Trinity Üniversitesi gezimizle başlayacağız. Üniversite turumuzun ardından ünlüler mezarlığı olarak bilinen Glasnevin mezarlığını ziyaret edeceğiz. Ardından İrlanda’nın gizli cevheri olarak adlandırılan ve 2021 Dünya Seyahat Ödülleri'nde "Avrupa'nın Önde Gelen Turist Cazibesi" seçilen Irish Göç Müzesine hareket edeceğiz.    Müze ziyaretimizin ardından dünyaca ünlü bira olan Guiness fabrikasını ziyaret edecek olup burada vereceğimiz serbest zamanda misafirlerimiz ünlü biranın tadını çıkarabilecekler. Guiness gezimizin ardından dünyaca ünlü Irish viskilerini tadım için Irish Viski Müzesine hareket edeceğiz. Turumuzun sonunda ünlü Dublin Publarının bulunduğu alanda verilecek serbest zamanın ardından gemimize geçeceğiz. Gemimiz akşam saat 19:00’ da limandan ayrılacaktır.

5.Gün

LIVERPOOL

Gemimiz sabah 06:00’ da limana yanaşacaktır. Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından arzu eden misafirler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Liverpool Şehir turuna katılabilir. Turumuzda Liverpool Katedrali, Anfield Stadyumu panoramik seyri, Walker Sanat Galerisi, Dünya Müzesi ve The Beatles Müzesi turu yapılacaktır. Turumuzun ardından verilecek serbest zamanın ardından gemimize geri dönüp 16:00’ da gemimiz Liverpool limanından Glasgow’ a hareket edecektir.

6.Gün

GLASGOW

Gemide alacağımız sabah kahvaltımızın ardından gemimiz saat 08:00’ da Glasgow limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘Glasgow şehir turu’na katılabilirler. Glasgow, İskoçya'nın en büyük şehridir. Şehir "Batı Merkezi İskoçya" alçak rakımlı arazilerinde Clyde Nehri kıyılarında bu nehrin İrlanda Denizi'ne açılan haliçi üzerinde konumlanmıştır. Turumuzda Glasgow Katedrali, Glasgow Botanik Bahçeleri, Glasgow Bilim Müzesi, George Meydanı ve Hunterian Sanat galerisini keşfe çıkacağız. Gemimiz saat 18:00’ da limandan ayrılacaktır.

7.Gün

DENİZDE SEYİR

Denizde seyir halinde geçecek olan bu günde geminin açık ve kapalı havuzlarından, fitness sauna gibi aktivitelerinden ya da gümrüksüz mağazalardan alışveriş yaparak zamanınızı geçirebilirsiniz. Bunun dışında şovlar ve müzik eşliğinde barda eğlenceli vakit geçirip kumarhanede şansınızı denemek isteyebilirsiniz.

8.Gün

ORKNEY ADASI (KIRKWALL)

Gemimiz sabah 07:00’ da limana yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Kirkwall Şehir Turu” na katılabilirler. Kirkwall, İskoçya anakarasının kuzeyindeki bir takımada olan Orkney'nin en büyük şehridir. Turumuzda Skara Brae, ünlü İtalyan Şapeli, Scapa Flow, Aziz Magnus Katedrali, Balfour Kalesi ve tüm dünyada sembol olmuş Ring of Brodgar anıtını ziyaret edeceğiz. Gemimiz saat 18:00’ da limandan ayrılacaktır.

9.Gün

INVERGORDON

Gemimiz sabah 07:00’ da limana yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Invergordon Şehir Turu” na katılabilirler. Invergordon, İskoçya, Highland, Ross ve Cromarty'de Easter Ross'ta bir kasaba ve liman şehridir. Turumuzda Urquhart  Kalesi, Loch Ness, Inverness, Mey Kalesi, İngiltere ve İskoçya savaşının yapıldığı Culloden Moor’ u ziyaret edeceğiz. Gemimiz saat 18:00’ da limandan ayrılacaktır.

10.Gün

                   EDINBURGH

Gemimiz sabah 08:00’da limana yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin düzenleyeceği ekstra “Edinburg Şehir Turu” na katılabilirler. Edinburgh, İskoçya'nın 1437 yılından beri başkentidir. Glasgow'dan sonra ülkenin ikinci büyük kenti olan Edinburgh, İskoçya'nın doğusunda, kuzey denizine yakın bir konumdadır. Avrupa'nın en güzel görünümlü kentlerinden biri olarak kabul edilen şehir, Orta Çağ ve Georgian dönemlerine ait mimarisiyle bilinmektedir. Turumuzda Royal Mile & Edinburgh Kalesi, Prenses Caddesi, Holyrood Sarayı, Stirling, Britanya Royal Yacht gezeceğimiz yerler arasındadır. Gemimiz saat 19:00’ da hareket edecektir.

11.Gün

DENİZDE SEYİR

Denizde seyir halinde geçecek olan bu günde geminin açık ve kapalı havuzlarından, fitness sauna gibi aktivitelerinden ya da gümrüksüz mağazalardan alışveriş yaparak zamanınızı geçirebilirsiniz. Bunun dışında şovlar ve müzik eşliğinde barda eğlenceli vakit geçirip kumarhanede şansınızı denemek isteyebilirsiniz.

12.Gün

LE HAVRE(PARİS)

Gemimiz sabah 07:00’da limana yanaşacaktır. Arzu eden misafirler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği ‘Paris Şehir Turuna katılabilirler. Paris Turu Eiffel Kulesi & Seine Nehri Tekne gezisi & Montmarte Ressamlar Tepesi & Sacre Coeur Bazilikası & Notre Dame Katedrali & Fragonard Parfüm Müzesi]’na katılabilirler. Turumuzda Eiffel Kulesinin 2. katına çıkarak bu büyülü kenti yukarıdan keşfetme şansına sahip olacaksınız. Sonrasında Seine Nehri üzerinde 1 saatlik tekne gezisi ile adalar etrafında tur atıp Paris’i ve köprülerini nehirden görmenin keyfini çıkaracaksınız. Ardından Paris’in en eski ve en yüksek tepesi olan Montmarte’a füniküler ile çıkıyoruz, Sacre ve yanındaki ressamlarıyla ünlü, bohem yaşam tarzını soluyacağınız Tertre Meydanındaki alışveriş veya portrenizi yapacağınız serbest zamanımızın ardından romanlara, şarkılara ve filmlere konu olmuş meşhur Notre Dame Katedrali’ni ziyarete gidiyoruz. Katedral gezisi sonrasında Paris’in sıfır noktasında vereceğimiz fotoğraf molasının ardından turumuzun sonuna geliyoruz. Gemimiz akşam saat 20:00’da limandan ayrılacaktır.

13.Gün

SOUTHAMPTON(LONDRA) - İSTANBUL

Gemimiz sabah saat 07:00 da Southampton limana yanaşacaktır. Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından gemiden ayrılıyoruz. Limanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Londra Şehir merkezine hareket ediyoruz. Dileyen yolcularımız ekstra Londra Şehir Turuna katılabilir. Turumuzun bitiminin ardından  Londra Heatrow Havalimanına hareket ediyoruz. Türk Hava Yolları TK1972 sefer sayılı uçağı ile saat 18:25’ de İstanbul’ a hareket. Bir başka seyahatimizde görüşmek üzere!!

Rota Tarih Uçuş No Kalkış Saati İniş Saati
İstanbul (SAW) > Londra (LHR) 20.06.2024 TK 1979 07:50 09:45
Londra (LHR) - İstanbul (IST) 02.07.2024 TK 1972 18:25 00:10

Neler Dahil?

 • Türk  Hava Yolları tarifeli seferi ile ekonomi sınıfı İstanbul(IST)  – Londra(LHR) - İstanbul(IST) uçuşu
 • Tercih etmiş olduğunuz kategorideki kabinde 12 gece tam pansiyon konaklama
 • Havaalanı - liman - havaalanı transferleri.
 • Türkçe Rehberlik hizmeti. (min. 20 kişi)
 • Her gün ve gece için düzenlenen eğlence, animasyon ve şovlar
 • Gemideki sabah, öğle ve akşam yemekleri
 • Kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği
 • Havalimanı ve liman vergileri (800 EUR)

 

Neler Hariç?

 • Sağlık hizmetleri.
 • Kara turları
 • Güzellik merkezi ve SPA alanı
 • Gemideki tüm içecekler
 • Kişisel harcamalar (Internet, kuru temizleme, telefon, vb.)
 • Vize bedeli
 • Yurt dışı çıkış harcı
 • İç hat bağlantı uçuşları
 • Covid-19 sağlık sigortası
 • Gemi personeli hizmet bedeli

Müşteri Memnuniyeti

Ödeme Planı
İki kişilik odada kişi başı
2199€

* TL ödemelerinde, ödeme yapılan günün serbest piyasa efektif satış kuru geçerlidir.

Fransa ,İngiltere ,İrlanda ,İskoçya

12 Gece - 13 Gün 2199€

Regal Princess'teki 1.400'den fazla balkonun birinden geniş manzaraların keyfini çıkarın veya geminin kenarından 28 fit öteye uzanan cam zeminli bir yürüyüş yol...

Bu turumuzda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tura ait yeni tarihler açıldığında bilgi almak isterseniz lütfen info@dunyadegismeden.com adresine mail atın.
Biz sizi arayalım
Sosyal Medyada Paylaş
BENZER TURLAR
MSC SEASCAPE ile DOĞU KARAYİPLER 09 Kasım 2024 - 16 Kasım 2024

1399 € Detay

Qatar Havayolları İle!

ECO : Japonya Sonbahar Renkleri - Momiji Gari 14 Kasım 2024 - 24 Kasım 2024

Uzakdoğu’nun kendine özgü kültürüyle gezginleri en çok cezbeden gizemli adası Japonya’yı Momijigari döneminde bambaşka bir yönüyle görmek için yola çıkıyoruz! Ozu filmlerinden, Murakami romanlarından ve hatta Miyazaki animasyonlarından sahneler duyarlılığındaki otantik bir Japon deneyimini sadece turistik rotada değil, ülkenin gizli köşelerindeki özgün köy ve kasabalarda, sonbaharın şiirsel renkleriyle keşfetmeye hazır mısınız?

2290 $ Detay
EJDERHA DİYARINDA KEŞFEDİLMEYEN ÇİN 24 Şubat 2025 - 09 Mart 2025

Doğu Asya’nın gizemli ve görkemli ülkesi Çin’in keşfedilmemiş güzelliklerini, Dünya Değişmeden, ayrıcalığı ve deneyimi ile keşfe çıkıyoruz....

4450 $ Detay
Biz sizi arayalım

Regal Princess ile Büyük Britanya & İskoçya & İrlanda Turu