KARA
TURLARI
GEMİ-NEHİR
TURLARI

AMADEUS QUEEN İLE REN NEHRİNDE İSVİÇRE & FRANSA & HOLLANDA & ALMANYA TURU

AMADEUS QUEEN İLE REN NEHRİNDE İSVİÇRE & FRANSA & HOLLANDA & ALMANYA

1899€
28 Ağustos 2024 - 04 Eylül 2023
1899 € Satın Al

Yol Arkadaşı

Tur Bölgesi

İSVİÇRE-FRANSA-HOLLANDA-ALMANYA

Zorluk Seviyesi

Yetişkin misafirlerimiz için uygundur.

Kıyafet Tercihleri

Yaz sezonunda gidilecekse kolayca giyilip çıkarılabilecek t-shirt, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, şort, rahat yürüyüş ayakkabıları, akşamları için ince bir mont ve ince bir kazak almanızı öneririz.

Vize Bilgisi

Çoklu Schengen vizesi gerekmektedir.

Uçuş Süresi

Yaklaşık olarak 3 saat sürmektedir.

Para Birimi

Yanınızda EURO bulundurmanız gerekmektedir.

Mutfak Kültürü

Kuzey Avrupa yemek kültürü kısmen de olsa Türk yeme içme kültürüne oldukça yakındır. Seyahatiniz esnasında gemimiz Kuzey Avrupa Mutfağının seçkin örneklerinden siz değerli misafirlerimize belirli günlerde sunacaktır.

Sağlık

Nehir Cruise gemilerinde uzman doktorların ve tıbbi personelin hizmet verdiği, donanımlı Sağlık Merkezi bulunmaz. Acil durumlarda resepsiyon en yakın sağlık kuruluşundan çok kısa süre içerisinde sağlık ekiplerini gemiye çağırır. Bu tür sağlık hizmetleri ücretlidir. Sağlık sigortanız bu konuda destek olacaktır.

Hayata Dair

Ağustos ayı, bu güzel bölgeleri ziyaret etmek için harika bir zaman dilimidir. Güneşli hava, keyifli deniz tatili ve tarihi zenginliklerle dolu bir yolculuk sizi bekliyor. Seyahatinizin tadını çıkarın!

Tavsiyeler

 • Gece Hayatının Tadını Çıkarın: Özellikle İtalya ve İspanya'da gece hayatı oldukça canlıdır. Yerel barları ve gece kulüplerini ziyaret ederek yerel eğlenceyi deneyimleyebilirsiniz.
   
 • Lezzetli Deniz Ürünleri: Akdeniz bölgesi, deniz ürünleri konusunda ünlüdür. Tatiliniz sırasında yerel restoranlarda taze deniz mahsulleri denemeyi unutmayın.

Teknenin öne çıkan özelliği, güzel havalarda çatısı açılabilen kapalı havuzdur. Akşamları bu alan bilgilendirici konuşmalar, etkinlikler ve sinema gösterileri için de kullanılabilir.

1.Gün

1.Gün                   İSTANBUL – BASEL (28.08.2024)  

Turumuz kişiye özel aracın sizi adresinizden alması ile başlıyor. İstanbul Yeni Havalimanı, Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları kontuarı önünde belirlenen saatte buluşuyoruz. Check-in ve pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları'nın, tarifeli seferi ile Basel’e hareket ediyoruz. Basel'e varışımızı takiben havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile Basel’i keşfetmek üzere alandan ayrılıyoruz. Gezi sonrası gemimize transfer oluyoruz. Gemide check-in sonrası, kabinlere yerleşiyor ve serbest zaman veriyoruz. Gemimiz akşam 17:00 de hareket edecektir.

2.Gün

2.Gün                   STRAZBURG (29.08.2024)

Gemimiz Strazburg limanına saat 09:00’ yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği  Strazburg & Colmar & Riquewihr turuna katılabilirler. Buradan 23:00’da Speyer’e gitmek için hareket edecektir. Geceleme gemimizde olacaktır.

3.Gün

3.Gün                   SPEYER – MANNHEİM (*HEİDELBERG) (30.08.2024)

Gemimiz Speyer limanına saat 07:00’da yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Heidelberg ve Kalesi turuna katılabilirler. Buradan 12:00’da Mannheim limanına gitmek için hareket edecektir. Mannheim limanına ise saat 14:00’da yanaşacaktır. Buradan hareketi 23:59 olarak belirlenmiştir. Geceyi gemimizde çeşitli aktiviteler ve eğlencelerle geçirebilirsiniz.

4.Gün

 

4.Gün                   RÜDESHEİM – KOBLENZ (31.08.2024)

Gemimiz Rüdesheim limanına sabah saat 07:00’da yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği  Rüdesheim Tren turu ve Müzik müzesi turuna katılabilirsiniz. Buradan Koblenz limanına gitmek için saat 12:00’da hareket edecektir. Koblenz limanına ise varış saati 15:30 olarak belirlenmiştir. Gece bu limanda geçirilecektir.

5.Gün

5.Gün                   KOBLENZ – COCHEM (01.09.2024)

Gemimiz Koblenz limanından sabah saat 06:00’da hareket ederek Cochem Limanına yanaşacaktır. Cochem limanına varış saati 13:30 olarak belirlenmiştir. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği  Cochem ve Reichsburg Kalesi turuna katılabilirler. Buradan hareket saat 18:00’dır.

6.Gün

6.Gün                   KÖLN  (02.09.2024)

Köln limanına varış saati 07:00 olarak belirlenmiştir. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği Köln şehir turuna katılabilirler. Buradan hareket saati 13:00’dır. Geceyi gemimizde çeşitli aktivitelerle keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz.

7.Gün

7.Gün                   AMSTERDAM (03.09.2024)

Gemimiz sabah 08:00’da Amsterdam limanına yanaşacaktır. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin opsiyonel olarak düzenleyeceği  Volendam ve Amsterdam şehir turuna katılabilirler. Geceyi Amsterdam limanında demirli olarak geçirecektir.

8.Gün

 

8. Gün                  AMSTERDAM – ZAANSE – İSTANBUL (04.09.2024)

Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerinin ardından gerçek Hollanda olarak bilinen Amsterdam’ın kuzeyine gidiyor ve Hollanda’yı tanıtan tüm kartpostallarda gördüğünüz değirmenleri ile ünlü Zaanse bölgesini ziyaret ediyoruz. 17. ve 18. Yüzyıllardan kalan değirmenler günümüzde de işlevini sürdürmekte buradaki zamanımızda değirmenlerin içini gezebileceğiniz (Ücretli) gibi çok güzel fotoğraflarda çekebilirsiniz tur bitimi aracımız ile havalimanına transfer olacağız.

Rota Tarih Uçuş No Kalkış Saati İniş Saati
İstanbul (IST) > Basel (BSL) 28.08.2024 TK 1923 07:50 09:25
Amsterdam ( AMS ) / İstanbul ( IST ) 04.09.2024 TK 1954 18:10 22:40

Neler Dahil?

 • Türk Havayolları ile İstanbul (IST) Basel (BSL) - / Amsterdam (AMS) - İstanbul (IST) gidiş-dönüş parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Kişiye özel ev-alan – ev transferleri
 • Havalimanı vergileri & Gemi liman vergiler
 • Covid-19 ve İptal Teminatlı Seyahat & Sağlık Sigortası (Seyahatin Türkiye dışında başladığı andan itibaren geçerlidir.)
 • 2018 yapımı Amadeus Queen 5*Deluxe Nehir gemisinde, 7 gece tam pansiyon konaklama (Tam pansiyon dahilindeki servis gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır)
 • Havalimanı transferleri (Gemiye biniş günü ve gemiden iniş günü)
 • Basel ile  Zaanse gezileri 
 • Gemide canlı müzik ve aktiviteler
 • Gemide tüm gün kahve & çay istasyonu ve beş çayı ikramları
 • Hoşgeldiniz Kokteyli
 • Kaptan’ın Gala Kokteyli, Gala Özel Menüsü 
 • Geminin ilk ve son günü bagaj taşıma servisi
 • Profesyonel Türkçe rehberlik
 • Turist şehir vergileri
 • TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Neler Hariç?

 •  
 • Vize ücreti ve hizmet bedeli
 • İç hat bağlantı bileti
 • Gemi Personel Servis Ücreti (Gecelik kişi başı 11 Euro’dan hesaplanarak, toplamda kişi başı 77 Euro olarak oda hesabınıza eklenecektir)
 • Gemide alkollü ve alkolsüz tüm içecekler
 • Her türlü kişisel harcamalar
 • Fiyata dahil hizmetlerde belirtilmemiş müze ve ören yerleri girişleri
 • Covid-19 Seyahat & Sağlık Sigortası Sür primi (65+ yaş ve üzeri misafirler için)
 • Gemi veya rehber tarafından organize edilecek opsiyonel turlar ( opsiyonel turlar ücrete tabidir)
   
 • İnternet Ücreti (Gemide)

Müşteri Memnuniyeti

Ödeme Planı
İki kişilik odada kişi başı
1899€
Tek kişilik oda
3189€

* TL ödemelerinde, ödeme yapılan günün serbest piyasa efektif satış kuru geçerlidir.

Almanya ,Fransa ,Hollanda ,İsviçre

7 Gece - 8 Gün 28 Ağustos 2024 04 Eylül 2023 1899€

Bu gemi, AMADEUS Lüftner gemilerinin ödüllü modelini takip ediyor, ancak daha da yenilikçi gelişmeler sunuyor. Popüler ferahlık konsepti korunmuş olan bu gemimizde yaln...

Satın Al
Biz sizi arayalım
Sosyal Medyada Paylaş
BENZER TURLAR

3*-4-*5* otel seçenekleri ile..

ECO: Tunus 28 Eylül 2024 - 02 Ekim 2024

Tunus'un keşfedilmeyi bekleyen büyüleyici kültürünü, eşsiz denizini ve çöl harikalarını Eylül'de DD Eco ile keşfe çıkıyoruz!

499 € Detay
ECO SMART: NEPAL – KATMANDU 13 Eylül 2024 - 20 Eylül 2024

997 $ Detay
Yunanistan: Tyrnavos Karnavalı ve Şarap 28 Şubat 2025 - 04 Mart 2025

Selanik, Larissa, Meteora Tyrnavos ve Kavala hem kültür hem eğlencenin rotası olacak.

775 € Detay
Biz sizi arayalım

AMADEUS QUEEN İLE REN NEHRİNDE İSVİÇRE & FRANSA & HOLLANDA & ALMANYA